Açılış Davet Organizasyonları

Açılış Davet Organizasyonları

Açılış davet organizasyonları; Yeni bir markanın ilk günü önemlidir bu dikkat edilmesi gereken günde,  açılış & kokteyl &  davet organizasyonları için bir firma arıyorsanız sizlere neler sünebileceğimiz hakkında bilgi vermeye hazırız.  İlk anlatımımız Türkiye de açılış ve kokteyl Organizasyonu, nasıl yapılır, nelere dikkat edilmeli, neler ikram edilir gibi sizlerle fikirlerimizi paylaşacağız.

İlk başta davet organizasyonu, yani kokteyl ve catering ile başlayalım. Bir işyeri düşünün haftalarca dekor, boya, tabela gibi bir tatlı sorun ile uğraştınız.  Arkadaşlarınıza, iş ortaklarınıza, dostlarınıza davetiyeleri dağıttınız ve organizasyon şirketleri,  arasından profesyonel biri ile anlaşmaya kaldı her şey. Konuklara ikram edeceğiniz catering menü ve fiyatları öncelikle belirlemeniz gerekiyor.  Eğer bir bilginiz yoksa ise Açılışta neler ikram edilir diye sorarsanız araştırırken firmaya sizlerle bilgi paylaşımlarında bulunacaktır.

Vaktiniz varsa catering firmaları ile anlaşma yapmadan önce kendi mekanınızın resimleri çekip ona göndermeniz dekorasyon süslemeleri içinde kolaylık sağlayacaktır. İçecek masası ve bistro masalar için bu çok önemli bir ayrıntıdır. Açılış kokteylinde sunum için ikram ekipmanları da çok önemli cam bardak, porselen tabak gibi ekipmanlarda konuşmanız gerekir.

Açılış Davetleri
Açılış Davet Organizasyonları

Açılış Davet Organizasyonları İçin Neler Yapıyoruz?

Kurumsal bayi açılışı, mağaza açılış organizasyonu birçok firma artık balon süsleme,  yerine kapı girişlerine çiçek süsleme yaptırıyor. Bunun nedeni kokteyl organizasyonu biraz daha ağır olduğu için çiçek dekorasyonu daha şık durmasıdır. Tabi sadece catering kokteyl, için çiçek süsleme yeterli değil.

Bunun yanı sıra kokteyl masaları daha önemli mesela kadife kumaştan kurumsal logoya uyumlu istediğiniz renkte kumaşlar en başta geliyor. Bistro masa kiralama,  anlaşması yapmadan önce üzerlerine konulan gümüş şamdan, çiçek gibi ayrıntılarda unutmamanız gerekir. Ne kadar ayrıntılı şekilde planlamaya yaparsanız davet açılış organizasyonu için o kadar faydalı bir bilgiye sahip olursunuz. Ama bunlarla uğraşmak istemiyorum derseniz İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası genelinde catering ve kokteyl firmaları mevcut.

İş yeri açılışı, mağaza açılışları, açılış kokteyli için sizin yerinize tüm planlamayı kolayca yapabilecek kurumsal organizasyon firmaları var. Bizimde avantajlı açılış ve kokteyl fiyatları için arayıp asistanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Yorum yaz

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli! Lütfen Yorumlarınızı Bize Bildirin!

Bizi Arayın