Açılış Organizasyon Şirketi

Açılış Organizasyon Şirketi
Açılış Organizasyon Şirketi

Açılış organizasyon şirketi; Yeni bir İşyeri Açarken ilk gününüzde gelen konuklar ve müşteriler için bir Açılış Organizasyonu planlıyorsanız neler olabileceği hakkında bilgiler verelim. Bütçe ilk önce gelir bir açılışın planlanmasında her bütçeye göre farklı paketler sunan organizasyon firmaları, farklı kutlama paketleri oluşturur. Hazır paketler ile sunulan hizmetler birçok yerden ayrı ayrı fiyat almaktansa bir yerle çalışmak daha avantajlıdır. Önemli olan ise sizin açılışınızda kimlere hitap edeceğinizdir.

Açılış Organizasyon Şirketi Neler Yapar?

Market & mağaza açılışları halk için planlanan organizasyonlardan oluşur. Reklam amaçlı baskılı balonlar palyaço ve kostümlü elemanlar tarafından dağıtılmaktadır. Mekanın dış kısmı ve iç kısımlarına ise zincir balon dekorasyonları gerçekleşir. Bu hizmeti çoğu zaman öncelikle halka yeni açılan market açılışı, mağaza tanıtımları, mekanın duyurulması için kullanılmaktadır. Fiyatlara göre birçok seçim mevcut anons aracı, ses sistemi ekipmanları, kokteyl masaları, fotoğrafçı, kameraman gibi bir çok seçeneği düşünebilirsiniz.

En uygun rakamlarla işyeri açılışı, mağaza açılış organizasyonları, yapmanın en kolay yolu ise paketlerden yararlanmaktır. Kurumsal olarak elinde yeterli ekip ve ekipmanları bulunan Açılış Organizasyon Firmaları sizlere bunu sağlayabilir. Tanıtım üzerine değil de davet üzerine bir organizasyon olacaksa eğer o zaman Açılış için bir Catering Firması ile anlaşmanız gerekmektedir.

Bayii toplantıları, kurumsal açılış organizasyonu, yaparken devamlı olarak kokteyl organizasyonları düzenlenen hizmetler talep ediyor. Sizin Açılışta Neler ikram Edilir? ne dağıtılır, diye düşünmenize gerek yok kokteyl catering firmaları, sizlere bunu kolayca sağlıyor. Sade ve Şık bir Açılış Organizasyonu için öncelikle bir firmanın yeterli ekipmana yada çözüm ortakları olması gerekir.

Kokteyl Firmaları çoğu zaman ekipman kiralama firmalarından destek alır. Örneğin bistro masa, konuşma kürsüsü, ses sistemi gibi ekipmanları kiralar ve müşterilerine çözüm sunar. İster 40 kişi ister 400 kişi olsun Türkiye genelindeki Kokteyl Organizasyon Firmaları sizleri bunu kolayca sağlayabilir. Bizimde size çözümlerimiz olabilir farklı sunduğumuz avantajlı paketlerle sizlere çözüm sunmaktan mutluluk duyacağız. Mağaza, Market, Bayii, gibi İşyeri Açılış, Kokteyl Organizasyonları için avantajlı fiyatlarımız sizleri bekliyor.

Artık kurumsal firmalar tarafından tercih edilen açılış organizasyonu için catering hizmetini sizin de düşünmenizi öneririz. Sebebi bir çok tanınmış firma hem bayii toplantıları hem de açılışını bu şekilde yapıyor. İş adamları açılış esnasında dostlarıyla hoş sohbet ve iş hakkında fikirlerini paylaşıyor. Ayrıca tabiî ki konuşmalarda yiyecek ve içecek servisi yapan catering firmaları birçok sorunu da ortadan kaldırıyor. İşyeri sahibi gelen konuklarını kolayca karşılıyor ve kendisine zaman kalıyor.

Peki Bu Hizmeti Nasıl Sunuyoruz?

Özel davetlilere içecek ve yiyecek hizmeti sunan garson, servis elemanı ve hostesler ikram servisi sunmaktadır. Bu içecekler ( demlik çay, Türk kahvesi, latte, nescafe, meyve suları, kola, fanta gibi içeceklerdir. Yiyecek İkramları ( kanepe, mini pizza, ekler gibi ikramlardır. Tabi her İstanbul’da ki her catering hizmeti sunan firmalar bu hizmeti vermez. Bazı catering Şirketleri sadece yemekli organizasyonlar yapmaktadır.

Biz organizasyon firmaları içinde sadece kokteyl ikramları sunuyoruz. Hazır yiyecek ve içecekler yanı atıştırmalıklar sizde Market, Mağaza, İşyeri, Petrol İstasyonu, Alışveriş Merkezi, Satış Ofisi, Market, Showroom gibi İşyeri Açılışı için catering & kokteyl servisimizden yararlanmak isterseniz bizi aramalısınız.

Açılış Organizasyon Şirketinden Öneriler

Yeni bir işyerini açılırken tanıtım için doğru kararlar alınması müşteri kitlesi oluşturmak için açılış organizasyonu nasıl yapılacağı çok büyük ölçekte önem taşımaktadır. Her açılış organizasyonu yapılacak olan mekan ise aynı hizmetleri gerektirmez. Zaten uygulanması gerekir bunun sebebi ise açılışın kimin için neden yapıldığıdır. Bazı açılış organizasyonları sadece tanıtım üzerine yeni müşteriler için dikkat çekmek amacı ile yapılır.

Kolay bir yol ise ücretsiz olarak ikram arabaların olarak açılış olan mekanın önünde dağıtılması ve gelen müşterileri içeri alışveriş için davet etmektir. Bu ikram arabaları pamuk şeker, popcorn, Osmanlı macunu olur ve nostalji kıyafetli elemanlar tarafından dağıtılır. Fark edilmek için broşür ve baskılı balonlardan yardım alınır kurumsal logo veya açılış hakkında yazı yazılarak palyaço ve maskotlarla dağıtılması sağlanarak semt halkına duyurulması sağlanır. Büyük bir süsleme içinse 1 gün önceden hazırlıkları yapılması sağlanan açılış süsleme de oldukça çevreden geçen insanların dikkatini çekmektedir.

Eğer küçük bir işyeri için bir organizasyon talep ediyorsanız 2 palyaço + ses sistemi ve balon süsleme den oluşan paketler sizin için yeterli olacaktır. Her yer için bunu söylemek yanlış olur öle firmalar var ki, açılış protokol organizasyonu olarak adlandırdığımız çok ayrıntılı bir hizmettir. Bu tarz organizasyonların ayrıntılarını istediğiniz hizmetlere göre, organizasyon firmaları açıklamasını kolayca yapacaktır. Ama çoğu zaman bu tarz organizasyon, kokteyl & catering hizmetleri ile gerçekleşir. Kurumsal şirketlerin bayii toplantıları gerçekleştirdiği bu farklı etkinliklerde yiyecek ve içeceklerin ikram edildiği hizmetlerden biridir. Örnek olarak ise kokteyl masaların bulunduğu konuşma için ses sistemi, konuşma kürsüsünü gibi ekipmanların gerek duyulmaktadır. Bu çeşitli catering organizasyonları için fiyatları alırken yazılı olarak teklif almanızda önemlidir.

Her alanda sınırları zorlayan, açılış organizasyonu fiyatları ise 1000TL yede açılış var 5000TL ye de önemli olan doğru hizmetler için organizasyon firmaları ile anlaşırken doğru tercihleri yapmaktır. Bizimde ilk başta İstanbul sonrasında Türkiye genelinde bayii açılışları, market açılış organizasyonları için birçok kokteyl menülerinden oluşan paketlerimiz mevcut. Bizimle iletişime geçip fikirlerinizi sunabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yorum yaz

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli! Lütfen Yorumlarınızı Bize Bildirin!

Bizi Arayın