Düğün Programı Kartları

Düğün Programı

Düğün programı kartları; Büyük, kalabalık bir düğün ve davetlileriniz için uzun bir düğün gecesi organizasyonu yapmayı düşünüyorsanız önceden hazırlayıp masalara koyacağınız düğün programları hem konuklarınızı gece hakkında bilgilendirecek hem de hatıra olarak saklanabilecek hoş bir detay olabilir.

Düğün Programı Kartlarında Neler Var

Düğün programı kartına nikâhın kıyılacağı saati, yemek menüsünü, gelin ve damadın birlikte çekilmiş bir fotoğrafını, canlı müzik çalınacaksa şarkıları, dj program yapacaksa adını, gelin ve damadın tam adlarını, şahitlerin adlarını, hatta küçük bir teşekkür notu koyabilirsiniz.

Düğün programı kartları düğün davetiyeleri gibi hazır tasarımlarla alınabileceği gibi istediğiniz kâğıttan, istediğiniz fontlarla, zarf içerisinde veya rulo şeklinde yapılabilmektedir. Eğer tek tek, el yazısı ile yazmayı planlıyorsanız dolma kalemin dağılmayacağı, fazla yumuşak olmayan kâğıtlar arasından seçim yapmanızı öneririz.

Düğün programı için seçeceğiniz kâğıdın ve zarfın renginin masaların genel dekorasyonu ile renk uyumu sağlamasına özen gösterin. Tüm kartların basılması öncesinde bir örnek görerek her şeyin yerli yerinde olup olmadığını, yazım yanlışı bulunup bulunmadığını kontrol etmeniz olası aksiliklerden kaçınmanızı sağlayacaktır.

Düğün Programı Kartları
Düğün Programı Kartları

Düğün Programı Kartları Harici Başka Neler Yapıyoruz?

Evlilik Teklifi Organizasyonlarımız :

Eğer evlenmeye karar verdiniz ve evlilik teklifiniz farklı olsun istiyorsanız işte tam burada her şeyi bize bırakıyorsunuz, teklifiniz çok farklı ve unutulmaz oluyor. Örneğin stadyumda maç izlerken güzel bir afişle evlenme teklifi, ya da akşam saatlerinde bir boğaz turunda vapurda çay tost yerken tostun içinden çıkan yüzük. Siz hayal edin biz gerçekleştirelim.

Evlilik Yıl Dönümü Organizasyonlarımız :

Yine bir evlilik yıldönümü ve değişik ne yapabilirim diye mi düşünüyorsunuz? Siz merak etmeyin biz sizin yerinize düşünürüz ve hatta nefis bir evlilik yıldönümü kutlarız sizin için. Değişik hediyeler ve değişik mekanlarda siz hayal edin biz gerçekleştirelim.

Doğum Günü Organizasyonlarımız :

Doğum günü sadece çocuklara olur sanmayın. Sizlere göre de özel programlar hazırlıyoruz. Mesela eşiniz, sevgiliniz ya da bir arkadaşınızın doğum günü onun için güzel mekanlar ayarlayabilir , güzel süslemeler yapabiliriz. Eğer bunları da istemezseniz hiç olmazsa sizin hediyenizi sizin yerinize biz değişik ve etkili bir şekilde verelim, siz doğum gününü kutlayın. Kısacası siz hayal edin biz gerçekleştirelim.

Balo, Özel Davet ve Yemek Organizasyonlarımız :

Programın olduğu mekanı (cafe, ev, havuz, okul vb.) en muazzam şekilde süslüyoruz. Yapılan etkinliğe göre mekanımızı süsledikten sonra gelen davetlilerimizin hoş ve güzel vakit geçirmesini sağlıyoruz. Bir yandan müzikle diğer yandan da ikramlarımızla eğlenceli vakit geçiriyoruz.

Açılış Organizasyonlarımız :

Yapılan açılış organizasyonu programlarınıza öncelikle hayırlı olsun diyoruz. Daha sonra açılış yapılan mekanda sizin isteğinize göre hareket ediyoruz. İsterseniz palyaçomuz broşür dağıtsın, isterseniz misafirleri eğlendirsin, dilerseniz de küçük misafirlerinizle ilgilenip onlara balonlar hediye etsin. Yada yüzlerini boyasın farklı istekleriniz olursa da biz yapalım. Ses sistemlerimizle müziklerimizi çalalım oynayalım. Ayrıca açılış organizasyonlarınıza özel masa sandalye kiralama hizmeti de vermekteyiz.

Sünnet Düğünü Organizasyonlarımız :

Sünnet düğünü organizasyonu etkinliğimizde sünnet olan beyimizin acısını unutturmak için animatörümüz değişik değişik oyunlar sergiler. Tabi her şeyden önce yatağımızı bir güzel süsleriz ki o yataktan hiç kalkasınız gelmez. Eğlenceli oyunlarla sürpriz hediyelerle küçük beyimize bütün acısını unutturup, unutamayacağı bir gün geçirmesini sağlarız.

Özel Etkinliklerimiz ;

23 Nisan, 14 Şubat, 29 Ekim, yılbaşı, özel davetler, özel yemek ve piknik organizasyonları, özel kutlamalar ve ramazan etkinliklerini; özel kostümlerimizle, palyaço, micky mouse, pamuk prenses, spiderman, Osmanlı şerbetçisi, maraş dondurmacısı ve daha bir çok özel kostümlerle, sizin için o özel günü olduğundan daha özel kılıyoruz. Siz sadece hayal edin, biz gerçekleştirelim.

Yiyecek – İçecek Organizasyonlarımız :

Dağıtmak istediğiniz yiyecek veya içeceklerinizi köylü kılığında, Osmanlı şerbetçisi kostümüyle, Maraş dondurmacısı, kukla adamla, palyaço kostümüyle; popcorn, kestane, boza, nostalji şekerler dağıtalım.

Düşlerinizi süsleyen, peri masalı güzelliğinde bir kutlama için “Zarafet Ayrıntılarda gizlidir” sloganıyla çıktığımız yolda senelerin vermiş olduğu tecrübe ve her gün ilk günkü heyecanla  Nokta ORGANİZASYON ailesi olarak tüm ayrıntıları sizin için organize etmekten büyük keyif alıyoruz.

Ve diyoruz ki ;
Siz yalnızca hayal edin!
Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek bizim işimiz. İşi bilen profesyonel ekibimiz ve müşteriye en iyi hizmeti sunmak isteyen yapımızla sizden gelen talepleri bekliyoruz.

Yorum yaz

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli! Lütfen Yorumlarınızı Bize Bildirin!

Bizi Arayın