İslami Düğün Merasimi Sunumu

İslami Düğün Merasimi Sunumu
İslami Düğün Merasimi Sunumu

İslami düğün merasimi sunumu; Mutlu ve anlamlı özel günlerinizden biri olan düğün programınızı renklendirmek, huzur dolu vakit geçirmek ve gelen davetlilerinizin akıllarında kalacağı ve beğeniyle haz duyacakları unutulmaz bir hizmet sunuyoruz.

Mutlu ve anlamlı özel günlerinizden biri olan düğün programınızı renklendirmek, huzur dolu vakit geçirmek ve gelen davetlilerinizin akıllarında kalacağı ve beğeniyle haz duyacakları unutulmaz bir hizmet sunuyoruz.

İslami Gelin
İslami Gelin

İslami Düğün Merasimi Sunumu Etkinliğinde Sunulan Hizmetler

Düğün etkinliğinde sizlere sunulacak hizmetleri kısaca sıralayacak olursak;

  • Tasavvuf ilahi Grubumuz ve Semazen Gösterimi
  • İşin Ehli olan sunucumuzun sunumu
  • Hafız Hocalarımızın Güzel sesinden essiz Kuran tilaveti,
  • Mekke Medine Özlemi dolu ilahiler, kasideler, şiir ve naat-i şerif dinletileri
  • Ney dinletisi eşliğinde Semazen Gösterimi

İslami Düğün Merasimi Sunumu Nasıl Oluyor?

Program sırası, kişi sayısı isteğinize ve bütçenize göre eklenir veya çıkartılır. Düğün merasimi başlamadan yaklaşık 1 saat kadar önce salon dolana kadar Düğün başlamadan 1 saat öncesinde salonda oluyoruz misafirleriniz salonu doldurana kadar tasavvuf enstrümantal tasavvuf müziği ve ve müzik dinletisi sunuyoruz. Sunucumuzun hoş geldin teşekkür konuşmasından sonra gelin ve damadımızı istenilen bir ilahi müzikle Maşallah veya bismillah ya da tekbir ve  Salatü selamlarla karşılıyoruz.

Hocamızın  Kur’an tilaveti, evlilik üzerine fon müziği eşliğinde sohbet ve ilahi sanatçımızın söylediği ilahiler okuduğu şiir ve naat şerifler. Yemek dağıtıldıktan sonra yüreğimizi okşayan ney dinletisi ile birlikte semazen gösterisi yapılmaktadır. Bu etkinlikler yapılırken gelen misafirlerden istek ilahi ve ezgiler alınarak harika bir gün geçirmelerini sağlıyoruz.

Yorum yaz

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli! Lütfen Yorumlarınızı Bize Bildirin!

Bizi Arayın