Kına Gecesi Konsepti

Kına Gecesi Konsepti
Kına Gecesi Konsepti

Kına gecesi konsepti; Kına konseptleri artık günümüzde değişiklikler sergilemekte ve genç kızlarınızın hepsi farklı modellerde farklı tarzlarda bir güzellik aramaktadırlar. Genç kızlarımız bu güzel ve özel gecede de çok güzel olmak istemekte ve yapılan bu törenin hiçbir arkadaşı tarafından unutulmasını istemektedirler. O zaman sizlerde kına gecesi konsepti hazırlamak istiyorsanız tam adresinde olduğunuzu bilmenizi istedik. Bizimi ile birlikte aklınızda nasıl bir görsel şölen var ise bizlere anlatarak ve sizlerde sizlere yardımcı olarak bu güzel geceyi rahatlıkla birlikte tanzim edebiliriz. Bizlerin sizlere sunacağı görsel kına gecelerinin yanı sıra sizlerin aklınızda olan kına gecelerinde imza atmak için sabırsızlanmaya başladık bile. Bizler sizler için hazırladığımız konseptler arsında Hint kınası konsepti, Osmanlı saray kınası hizmetlerini sunmaktayız.

Kına Gecesi Konsepti İçerisinde Neler Var?

Kına gecesi için bir konsept düzenleneceğinde ilk akla gelen Osmanlı saray kınasıdır. Osmanlı kınası dendiğinde de tüm organizasyonun kırmızı renge bürünmesi ve o şekilde işlenmesi olayı gerçekleşir. Mekan seçimi yapılırken genelde tarihi mekanların seçildiği ve Osmanlı motiflerinin bolca bulunduğu kıyafetler ile hazırlanmış, bayan hosteslerin de bu kıyafetleri giyerek gülen yüzleri ile kınanın başlangıcı olan giriş kapısından başlayarak misafirlerinizin masalarına yerleşene kadar eşlik ederler. Masalarda otantik şamdanlar ve mumlar olur.

Size özel hazırladığımız sultan tahtı itana ile hazırlanır ve sizlere eşlik eden nedimleriniz bizlerin ekibinden genç kızlarımız sizlere hizmet etmek için etrafınızda hiçbir eksik bırakmadan sizlerle özel ilgilenir. İkram sunumu yapılacağında taze kuruyemiş çeşitleri ve sizin talebinize göre catering hizmeti olan ara sıcak yemekler ve zeytin yağlılar sunulmaktadır. Gelen misafirlerinize ayrıca çalışan ekibimiz kına şerbeti dağıtarak kınanızın daha iyi geçmesini sağlar. Kınanın sonuna doğru ise bakır cezvelerde pişmiş kahveler ikram edilerek sizlere misafirlerinize çok özel bir gösteri sunarlar.

Başka Hangi Tarz Kına Gecesi Konsepti Var?

Diğer kına gecesi konsepti ise Hint kınası konseptidir. Hint kınası konsepti hazırlar iken mekanın acık ya da kapalı olması önemli değildir bu konseptte kocaman yastıklar renk, renk çiçekler, Hint müziği ve bütün gece konuklara Hint kınası ile özel dekorlar çizimi yapan bir genç hostesimiz sizlere eşlik eder. Diğer hostesimiz gelen misafirleri kabul ederek yerlerine kadar eşlik edip onları rahat ettirmenin yolların ararlar.

Yorum yaz

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli! Lütfen Yorumlarınızı Bize Bildirin!

Bizi Arayın