Kurumsal Açılış Organizasyonu

Kurumsal Açılış Organizasyonu
Kurumsal Açılış Organizasyonu

Kurumsal açılış organizasyonu; kurumsal açılışlar için profesyonel çalışma ekibi ile sizlere çözümler sunmaktadır. Ünlü markaların bayi açılışları, satış ofisi, döviz bürosu, otomobil galerisi, emlak ofisi, hastane gibi hizmetler sunan şirketlerin, kurumsal açılış organizasyonu, etkinliklerini gerçekleştiriyoruz. Her zaman kurumsal markaların dikkat ettiği en önemli husus markaların renklerini taşıyan süslemelerde dikkat edilmesidir. Sonrasında ise gelecek konukların markasına yakışır şekilde ağırlanması ve organizasyon içeriğinin ona göre yapılmasıdır.

Biz kokteyl organizasyonu, hizmeti sunarken catering firmaları arasında titizlikle çalışmalar yapıyor ve farklı paketler sunuyoruz. Amacımız gelen misafirlerin en iyi şekilde yiyecek ve içecek ikramı yapılması ve güler yüzlü servis personellerimizle sorunsuz bir, açılış organizasyonu gerçekleştirmektir. Sizlere ofis açılışı, mağaza açılışları, işyeri açılış organizasyonu hizmeti verdiğimiz bir çok referans sunabiliriz.

Sunduğumuz hizmetler arasında catering hizmeti, kokteyl ikramları, bistro masa kiralama, balon süsleme, eleman temini gibi birçok hizmetlerden oluşmaktadır. Kurumsal açılış organizasyon fiyatları, ise tamamen isteğe bağlı olarak farklı paketlerden oluşmaktadır. Bunu size kolayca sunmamız açısından fikirlerinizi bize iletmeniz ve müşteri temsilcimizle görüşerek bilgi amanız yeterli olacaktır. Biz tüm şirket açılış organizasyonları, için ekibimizle sizin için planlama yaparak farklı hizmetler almanızı sağlamaktan mutluluk duyacağız.

Kurumsal Açılış Organizasyonunda Beklentiler Nelerdir?

Her yeni açılacak olan bir iş yeri reklamın tam sağlanması ve gelen konukların hoşnutla karşılaması ister. Bunun için ilk yapılacak olan şey ise, açılış organizasyon için alınacak olan hizmeti işyeri yöneticileri tarafından belirlenmesi ile başlar. Bunun en önemli nedeni ise açılış organizasyonu gerçekleşen yerin gelecek konukların kokteyl için catering firması anlaşmak yada eğlenceli ve tanıtım ağırlıklı olan organizasyon şirketi ile mi çalışmak gerekir.

İyi bir organizasyon için en önce bunu belirlemek ve sonrasından görüşme yapmak gerekir. Gelen konukların özel olarak karşılanmasını ve onlara yiyecek, içecek servisi yapılmasını düşünüyorsanız, catering kokteyl organizasyonu tam size göre. Ama bir market, manav gibi bir yerin tanıtılmasını müşteri kitlesi oluşturmak istiyorsanız o zaman ağırlıklı olarak eğlence organizasyonu düşünmelisiniz. Tabi ücretsiz olarak ikram edilen pamuk şeker, patlamış mısır, Osmanlı macunu gibi ikramlarda yoğun müşterileri işyeriniz çekmesini sağlar.

Öncelikle organizasyon firmaları ile anlaşma yapacaksınız hazır oluşturduğu paket fiyatları programlardan da yararlanmanız önem taşımaktadır. Tüm organizasyonları için ilk olarak önce olan ise müşterinin bütçesidir. Verilen hizmetlere göre tüm, açılış organizasyon firmaları ayrıca fiyatlandırma yapmaktadır. Çalışma saatleri ve yerin uzaklığına göre de açılış fiyatları aynı olmayabilir. Bunun ilgili konuları size en iyi anlatacak olan ise yine anlaşmayı düşündüğünüz organizasyon firmalarıdır.

Firmamız Nerelerde Etkinlikler Düzenler?

İstanbul genelinde bir çok bu hizmetleri sağlayacak şirketler mevcuttur. Bu nedende başka bir şehirden bir firma ile anlaşmanıza gerek yoktur. Hem şehir farkı olduğu için başla bir şehirden, catering organizasyon için bir firma ile anlaşırsanız daha yüksek paralar ödemeniz gerekebilir. Bizim paket olarak sunduğumuz 1 fly tüp kiralama ( 6 metre ) 2 palyaço ( sosis balon ve yüz boyama, ses sistemi, balon dekorasyonu, popcorn arabası gibi örnekleri inceleyebilirsiniz. Açılış için, kokteyl organizasyonu ise ortalama 50 kişiden başlar bu pakette ise 6 adet bistro masa, 2 garson, servis ekipmanları ve catering hizmetinden oluşmaktadır.

Yorum yaz

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli! Lütfen Yorumlarınızı Bize Bildirin!

Bizi Arayın