Masa Sandalye Kiralama Firması

Masa Sandalye Kiralama Firması
Masa Sandalye Kiralama Firması

Masa sandalye kiralama firması; Düğün organizasyonları, davet organizasyonları, yemek organizasyonları gibi çeşitli etkinlik ve organizasyonlarda masa ve sandalyelere ihtiyaç duyabilirsiniz. Yapacağınız yada yapmayı düşündüğünüz organizasyonunuzda ki ihtiyacınıza göre firmamızdan her türlü masa sandalye kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Organizasyon firmamız İstanbul ve civarında faaliyet gösterirken başlıca; İstanbul Anadolu yakası, Avrupa yakasında etkinlik düzenlemekte ve İstanbul’ un her ilçesine; Beylikdüzü, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Bakırköy, Güngören, Esenler, Çatalca, Silivri, Üsküdar, Kadıköy, Bağcılar, Maltepe, Tuzla, Beşiktaş, Sarıyer, Kağıthane, Şişli, Eyüp, Kemerburgaz, Avcılar gibi yerlere hizmet sunmaktadır.

Ayrıca İstanbul’un yakınında bulunan yerler;  ( Tekirdağ, Edirne, Kırklareli, Çorlu, İzmit, Kocaeli, Sakarya, Yalova vb iller) olmak üzere tüm yurt geneline masa ve sandalye kiralama hizmeti vermektedir. Masa ve sandalyelerin etkinlik alanına nakliyesi, kurulumu ve organizasyon bitiminde toplanması ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Masa sandalye kiralama ücretlerine nakliye ve hammaliye gibi unsurlar dahil değildir. Organizasyonun yapılacağı yer ve ürün adedine göre nakliye ve hammaliye eklenecektir.

Masa Sandalye Kiralama Firması Kiralama Seçenekleri

Kokteyl Masası Kiralama

110 cm yüksekliğinde bar masası olarak ta bilinen gerçek adı bistro masa olan kokteyl organizasyonları için kurulan masa çeşididir. Kokteyl masalarımız beyaz örtü ile giydirilir ve orta kısımdan tülle süslenir.

Nikah Masası Kiralama

Her tür, dilediğiniz şekilde nikah masası teminiz yapabiliriz. Lake ve deri nikah masası çeşitleri, yüksek boyutta gelin ve damat sandalyeleri, nikah memuru ve şahitlerin rahat edebilmesi için puflar, ve masayı süslemek için masa çiçeği.

Banket Masa Kiralama

Banket masalar 180 cm çapında 10 kişilik yuvarlak yemek masalarıdır. Özellikle yemekli davet organizasyonları için uygundur.

Dikdörtgen Masa Kiralama

70 x 120 cm ölçülerinde dikdörtgen masa. (4 Kişilik)

80 x 140 cm ölçülerinde dikdörtgen masa. (6 Kişilik)

Masa Sandalye Giydirme

Organizasyonlarınız için temin ettiğiniz masa ve sandalyeler saten örtülerle giydirilir. Sandalyelerin arkası renkli organze tüllerle fiyonk şeklinde bağlanarak süslenir. Masa süslemeleri için canlı çiçek, yapay çiçek, çiçekli şamdan, supla, ayna ve mumluklar gibi süsleme uygulamalarımızda mevcuttur.

Sandalye Süslemeleri

Sandalyeler saten veya kadife streç örtüler ile giydirilir. Sandalye arkası renkli tül organze ile fiyonk şeklinde bağlanarak süsleme yapılır. Dilerseniz tiffany sandalyeler, ahşap deri veya lake sandalyeleriniz tül bağlama ile süslenebilir. Tiffany sandalye, lake sandalye veya ahşap-deri gibi şık sandalyeler sadece tül bağlama ile de süslenebilir. Sandalye bağlamalarına yapay ve canlı çiçek eklenebilir.

Masa Süsleme

Masa üstü süsleme uygulamaları, masa örtüleri, masa çiçekleri, çiçekli şamdanlar, ayna ve mumluklar.

Tiffany Sandalye Kiralama

Şık tiffany sandalyeler için beyaz, altın sarısı (gold), gümüş ve siyah gibi renk seçeneklerimiz mevcuttur. İsterseniz tiffany sandalyeleri tül organze ile süsleme yapılabilir.

Lake Sandalye Kiralama

Beyaz renkte ahşap lake sandalyelerdir. Lake sandalyelerimizin oturma minderleri mevcuttur. Dilerseniz lake sandalyelerimize tül süslemesi yapabiliriz.

Plastik Masa Sandalye Kiralama Firması

Kolsuz, giydirilebilir, sağlam plastik sandalyeler.

Sandalye Kiralama

Organizasyonlarınızda ihtiyaç duyabileceğiniz sandalye çeşitlerini firmamızdan kiralayabilirsiniz. Firmamızın sandalye kiralama ekipman yelpazesinde tiffany sandalye, katlanabilir lake sandalye ve kolsuz plastik sandalye gibi ürünler mevcuttur.

Bar Masası Kiralama

Aslında ismi Bistro masadır. 110 cm yüksekliğinde kokteyl masalarıdır.

Bistro Masa Kiralama

110 cm yüksekliğinde örtüsü ile birlikte kokteyl masaları.

Yorum yaz

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli! Lütfen Yorumlarınızı Bize Bildirin!

Bizi Arayın