Sokakta Sünnet Düğünü Organizasyonu

Sokakta sünnet düğünü organizasyonu; Günümüzde sünnet organizasyonu konusunda hizmet veren organizasyon şirketleri yer almaktadır. Bu konuda birçok konseptte hizmet verildiği gibi müşterilerin isteklerine göre sünnet düğünü organizasyonu yapılabiliyor. Bu isteklerden birisi sokakta sünnet düğünü organizasyonuysa buna yönelik hizmetler verilebilmektedir. Uygun fiyatlarla kaliteli hizmet almak için organizasyon şirketleriyle iletişime geçebilir ve hizmet alabilirsiniz. Özellikle keyifli zamanlarında daha neşeli geçmesi için eğlenceli ekstra hizmetler alınabilir. Güzel dakikalar yaşanmak isteniyorsa ve çok sayıda kişinin katılması hedefleniyorsa sokakta sünnet düğünü organizasyonu yapabilirsiniz. Sokakta sünnet düğünü organizasyonunu etrafta yer alan birçok insan izleyebilir ve alkış tutabilir. Güzel bir eğlence yaratmak için animatör hizmeti, masa ve sandalye kiralama gibi birçok hizmeti organizasyon şirketi üzerinden alabilirsiniz.

Sokakta Sünnet Düğünü Organizasyonu Hizmetleri

Sünnet düğünü organizasyonu için sıklıkla tercih edilen hizmetlerden birisi sünnet tahtıdır. Bu hizmetle birlikte sünnet çocukları müzik eşliğinde giriş yapar. Özellikle dört kişilik yeniçeri askerleri girişe eşlik edebilir. Selamlama işlemleriyle birlikte sokakta uygun olan bölgeye bırakılır ve tahtın etrafında takı töreni başlar. Sünnet düğünü organizasyonunda bu hizmetin yanı sıra daha birçok hizmet bulunur.

Sokakta Sünnet Düğünü Organizasyonu

Balon Süsleme Hizmeti

Balon süsleme hizmetiyle birlikte sünnet çocuğunun adının yazıldığı baskılı balonlar üretilebilir. Hizmetler arasında ayrıca balon ağacı, yere balon serme ve zincir balon süsleme gibi hizmetler bulunmaktadır. bu hizmetle birlikte balondan kapı girişine bir kemer yapılabilir. Sünnet düğünü sokakta olacağı için çeşitli yerlere balonlar serilebilir. Balon süsleme hizmetlerinde misafirlere renkli bir ortam sunulur. Sokağın rengarenk olması ve gösterişli olması için balon süsleme hizmetini tercih edebilirsiniz. Organizasyon şirketleri bu konuda hizmet vererek organizasyonun daha renkli geçmesini sağlar.

Sünnet Düğününe Masa ve Sandalye Kiralama

Sokakta sünnet düğünü organizasyonu olacağı için çok sayıda masa ve sandalyeye ihtiyaç duyulabilir. Genellikle kare şeklinde masalar tercih edilir ve sokağa uyarlanır. Çok sayıda misafirin gelebileceğini tahmin ederek ona uygun oranla masa ve sandalye tercih edebilirsiniz. Masa ve sandalye kiralama hizmetlerinde belirlenen adrese kısa süre içerisinde malzemeler teslim edilir. Bu konuda güvenilir organizasyon şirketinden hizmet almanız gerekir. Bazı organizasyon şirketleri hizmet verirken özellikle sandalye ve masalarda hasarlı malzemeleri getirebiliyor. Bu tarz hasarlı ürünler daha sonradan tespit edildiğinde ekstra bir ücret çıkabilir. Bu nedenle daha önceden masaları ve sandalyeleri kontrol etmeniz gerekir. Açık alanda yapılan etkinliklerde ekstra dikkatli olmak gerekiyor.

Masa ve Sandalye Süslemeleri

Sünnet düğününde ortamın şatafatlı görünmesi için birçok süsleme çeşidi kullanılabilir. Bu süsleme çeşitleri arasında masa ve sandalyeler yer alır. Özellikle masaların üzerine yapay veya doğal çiçek konulabilir. Bunun yanı sıra sandalye giydirme işlemleri yapılarak daha şık görünmesi sağlanabilir. Sünnet düğünü organizasyonlarında özellikle masa ve sandalyelerin önemi bir hayli fazladır. Masa ve sandalyeler kullanılarak sokakta bir düzen dahi yaratabilirsiniz. Bunun için çok sayıda masa ve sandalyeye ihtiyacınız olabilir.

Animatör Kiralama

Sokakta sünnet düğünü organizasyonu yapacaksanız animatör kiralamak düğünün daha eğlenceli geçmesini sağlayabilir. Animatörler bu konuda ortamın neşelenmesini, eğlenmesini sağlar. Misafirlerin eğlenceli vakit geçirmesi için gereken tüm hizmeti verir. Birçok organizasyonda animatörler olmazsa olmazdır. Özellikle eğlencenin bol olduğu organizasyonların baş rolüdür. Sünnet düğünlerinde çocukların sıklıkla ilgilendiği animatörler birçok şova imza atabilir. Çocukların eğlence kaynaklarından birisi olan animatörler kostümlerle hizmet verebilir. Palyaço olabilir ve çocuklar için yarışmalar düzenleyebilir. Çocuklarla birlikte oyunlar oynayabilir ve çeşitli kostümlü karakterleri giyerek ortama neşe katabilir. Maskot kıyafetleriyle düğüne renk katar.

Sokakta Sünnet Düğünü Organizasyonu Fiyatları

Sokakta sünnet düğünü organizasyonu yaparken mekana herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Bölgenin düğün organizasyonları için müsait olması yeterlidir. Bu konuda bazı şirketler belirli alanlarda açık hava organizasyonu hizmeti verebilmektedir. Sünnet düğünü organizasyonlarında fiyatlar alınan hizmetlere göre değişiklik gösterir. Gider kalemlerinin ne olduğu bilinmediği için ve hizmetlerin her birinin kendine özel fiyatı olduğu için net bir fiyat bilgisi verilemez. Bu konuda kesin bir fiyat bilgisi almak için organizasyon şirketleriyle iletişime geçebilirsiniz. Organizasyon şirketleri müşterilerine fiyatlar konusunda gereken ödeme kolaylıklarını sağlayarak hizmet verir. Sizde eğlenceli bir ortam için organizasyon şirketlerinden bu hizmeti alabilirsiniz.

Sokakta Sünnet Organizasyonu

Yorum yaz

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli! Lütfen Yorumlarınızı Bize Bildirin!

Bizi Arayın