Açılış Organizasyonu Fiyatları

Açılış Organizasyonu Fiyatları
Açılış Organizasyonu Fiyatları
Açılış Organizasyonu

Açılış organizasyonu fiyatları; Bir firma veya işletme için ilk iş günü çok önemlidir. İlk günden olumlu bir hava yansıtılması gerekir. Bölge halkına işletmeyi tanıtabilmek adına bazı organizasyonlar tercih edilecektir. Bu etkinlikler açılış organizasyonu olarak kabul edilir. Süsleme teknikleri, ses sistemi, yiyecek ve içecek ikramları, kokteyl masası, aktivite elemanları gibi ihtiyaçlar açılış organizasyonunun olmazsa olmazıdır. Tüm bu ihtiyaçları karşılayabilmek adına Nokta Organizasyon olarak müşterilerimizin yanındayız. Unvanımızın karşılığı olarak işletmenizin açılış gününü noktası noktasına dizayn ediyoruz. Sunmuş olduğumuz paket çeşitliliği sayesinde aradığınız organizasyon türünü bulabilmek oldukça kolay olacaktır. İstanbul organizasyon firmaları arasında profesyonel ekibimiz ve bitmek bilmeyen enerjimiz ile kurumsal çözümler üretmeye devam ediyoruz.

Açılış Organizasyonu Fiyatları; Organizasyon Nasıl Yapılmalıdır?

Öncelikle açılışı gerçekleştirilecek işletmeye özel tespitler yapılır. Faaliyete başlayacak işletmenin nitelikleri önem kazanır. Restoran, kuaför, mağaza, alışveriş merkezi, satış ofisi gibi farklı türdeki işletmeler için ayrı planlar hazırlanır. Örneğin bir restoran açılışı yapılacaksa, buna uygun bir dekorasyon ve dizayna ihtiyaç duyulacaktır.

Balon Süsleme

Balon süsleme teknikleri müşterinin ilgisini çekebilecek bir özelliğe sahip olmalıdır. Rastgele ve özensiz biçimde bağlanan balonlar görüntü kirliliği oluşturabilir. Bu işi profesyonel ellere bıraktığınızda ise ortaya çıkacak görüntü bir estetik anlayışı yansıtacaktır. Renk ahenginin yanı sıra süsleme biçimi de önem kazanır. Bütün bu çabanın karşılığı olarak müşterileriniz işletmenize gelecek ve açılıştan memnun kalacaktır. Arzu edilirse işletmenin logosunu ve sloganını belirten baskılı balon süsleme teknikleri kullanılabilmektedir. Açılış organizasyonu balon süsleme bu sebeplerle ayrı bir yere sahiptir.

Ses Sistemi Kurulumu

Bir organizasyonda mutlaka olması gereken hazırlıklardan birisi ses sistemidir. Gerekli altyapı hazırlandıktan sonra müzik yayını yapılabilir. İstenilirse anonsçu ve dj gösterileri tercih edilebilir. Bu sayede müşterilerin odağı işletmenizin açılış organizasyonunda olacaktır. Bir festival havası oluşturulduğu sürece istenen başarı yakalanacaktır. Nokta Organizasyon olarak sunmuş olduğumuz paketler içerisinde açılış organizasyonu ses sistemi mevcuttur.

Kokteyl Masaları Hazırlığı

İşletme açılışlarında ikram yiyecek ve içecek servisi olması gereken özellikler arasındadır. Bunun için iç ve dış mekân hazırlığı yapılarak hazır kokteyl masaları alana yerleştirilir. Eşsiz süslemesi sayesinde profesyonel bir görünüm elde edilecektir.

Palyaçolar ve Kostümlü Elemanlar

Açılış organizasyonları içinde mutlaka palyaço bulundurulmasını önermekteyiz. Çünkü palyaçolar doğrudan çocukların ilgisini çeken aktivite elemanlarıdır. Çocukların ilgisi sayesinde aileler de işletmenizin açılışına katılacaktır. Açılış ne kadar kalabalık olursa bir o kadar görkemli olacaktır. Bunun yanı sıra örümcek adam, batman, superman, pamuk prenses, sindrella gibi kostümlü personeller, müşterilerimize sunmuş olduğumuz paketlerde yer almaktadır.

Maskot, şişme dev palyaço, tahta bacak kiralama hizmetimizden yararlanmak mümkündür. Yine çocukların ilgi odağı olabilecek bir ortam hazırlanmış olacaktır. Açılış organizasyonu fiyatları içerisinde paketlerimiz esnek ücretlerle hazırlanmaktadır.

Karşılama Müziği Gösterisi

Müziğin insan algısındaki yeri şüphesiz çok önemlidir. Doğru bir müzik gösterisiyle insanları açılış organizasyonuna çekebilmek mümkündür. Trio olarak adlandırılan üçlü karşılama müziği ekibimiz, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda açılış etkinliklerinde yer alabilmektedir.

Karikatürist Hizmeti

Açılış organizasyonları yaparken farklı seçeneklere yönelmek gerekebilir. Potansiyel müşterilerinizi mutlu edebilmek adına karikatürist kiralama mantıklı olacaktır. Müşterilerinizin karikatürleri profesyonel çizim sanatçımız tarafından hazırlanacak ve müşterilerinize ücretsiz dağıtılacaktır.

Kokteyl Menüleri ve Kanepeler

İkramda bulunulacak yiyecekler arasında açılış kokteyli yer alır. Kokteyl menüsü tercihinize göre hazırlanacaktır. Yanında ise kuruyemişler, cipsler ve limitsiz meşrubatlar bulunur. Açılış organizasyonu kanepe servisi ise aperatif ve lezzetli parçalardan oluşmaktadır. Ara sıcaklarda köfte, börek ve kızartma çeşitleri servis edilir. Kişilerin organizasyondaki memnuniyetini artırmak adına yiyecek ve içecek servisi es geçilmemelidir.

Açılış Organizasyonu Fiyatları

Nokta Organizasyon firması bünyesindeki fiyat politikamız abartılı tutarlardan oluşmamaktadır. İstanbul açılış organizasyonu firmaları arasında bütçe dostu fiyat tekliflerimiz ile müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

İşletmenin devamlılığı ve halk tarafından kabul görmesi açısından organizasyona harcanacak paranın bir yatırım aracı olarak görülmesi gerekmektedir. İlk günkü pozitif havayı bölge halkına aktarabilmek, işletmenin gelecekteki konumu düşünüldüğünde stratejik bir hamle olacaktır. Bu nedenle açılış organizasyonu fiyatları konusunda hazırladığımız fiyat listesine göz atabilirsiniz. İsterseniz paket tekliflerimizden, isterseniz seçmiş olduğunuz hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Organizasyon telaşını bir dert haline getirmenize gerek kalmayacak; çünkü Nokta Organizasyon olarak bütün dertlerinize deva olacağız.

Açılış Organizasyonu Fiyatları

1 Açılış paketi-1 Balon süsleme, ses sistemi kurulumu ve DJ, palyaço ve maskot

Paket 1: Balon Süsleme + Kapıya kemer takı + Balon papatyalar – 2 Palyaço (Biri maskot olabilir) – Ses sistemi & Anons yapacak DJ

900 TL
2 Açılış paketi-2 Balon süsleme, ses sistemi kurulumu ve palyaço ve maskot, kurdele tela süslemesi

Paket 2: Balon Süsleme + Kapıya kemer takı + Balon papatyalar – 2 Palyaço (Biri şişme palyaço ve maskot olabilir) – Ses sistemi & Anons yapacak DJ – Kurdele tela süslemesi

 1000 TL
3 Balon süsleme: Zincir balon süsleme. Balondan girişe kapı takı. Nazar boncuğu. Balon papatyalar mekanın balon papatyalarla süslenmesi. Balondan isim yazılması. 250 TL – 1000 TL
4 Palyaço ve kostümlü elemanlar: Palyaço, Sindrella, Nasreddin Hoca, Batman, Örümcek Adam, Superman, Pamuk Prenses vb 150 TL

 

5 Ses sistemi kurulumu ve anons yapacak DJ 400 TL

 

6 Kokteyl masası kiralama (Süslenmiş şekilde) 25 TL

 

7 Maskotlar ve ya Şişme dev palyaço 250 TL

 

8 Tahta bacak (uzun bacaklı adam) 400 TL

 

9 Baskılı Balon (1000 Adet kup çubukları ile birlikte) 300 TL

 

10 Animasyon yiyecekler (Patlamış mısır, Pamuk şeker, Osmanlı şerbetçisi, Osmanlı Macunu vb 400 TL

 

11 Trio (3 kişilik karşılama müziği ekibi) 1200 TL

 

12 Karikatürist hizmeti (Misafirlerinizin karikatürlerinin ücretsiz çizimi) 500 TL

 

13 Çeşitli gösteriler (Detaylar için Whatsapp’tan iletişime geçin)

 

14 Açılış kokteylleri: Kokteyl menüsü içeriği sizin talebinize göre şekillendirilir.

Cips ve kuru yemiş,limitsiz içecekler

Cola, Fantai Light cola, Meyve suyu çeşitleri, su ve soda, Çay, Kahve sevisi

Kanepe Çeşitleri: Tatlı-tuzlu kuru pasta ikramları – Sosisli mısırlı kanepe – Kaşar peynirli kanepe – Zeytin ezmeli kanepe – Yeşil zeytinli ezmeli kanepe – Dana jambonlu kanepe – Salamlı kanepe – Sucuklu kanepe – Labneli salatalık Kanepe

Ara Sıcaklar: Mini köfteler – Tavuk Şiş – Soğan Kroket – Patates Kroket – Talaş Böreği – Yıldız Sosis – Sigara Böreği

 

Yorum yaz

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli! Lütfen Yorumlarınızı Bize Bildirin!

Bizi Arayın