Organizasyon Ekipman Kiralama Fiyatları

Organizasyon Ekipman Kiralama Fiyatları
Organizasyon Ekipman Kiralama

Organizasyon ekipman kiralama fiyatları; Yapılan tüm organizasyonlar için ekipmanlar gerekir. Bu ekipmanların kiralanması için organizasyon şirketlerinden hizmet alınabilir. Özellikle birçok etkinlik ve organizasyon için gerekli olan tüm ekipmanların temini yapılabilir. Yalnızca temin değil aynı zamanda kurulum işlemlerinin sorunsuz bir şekilde yapılması mümkündür. Ekipmanlardan bazıları ses ışık sistemleri, nikah masası, örtüler ve daha birçok ekipmanın kiralanması için işlemler yapılabilmektedir. Ekipman kiralarken daima temiz ve sağlam olmasına dikkat etmeniz önerilir. Bu konuda herhangi bir sıkıntının yaşanması sizin açınızdan iyi olmaz. Nokta organizasyon tüm müşterilerine sağlam ve kaliteli ekipmanlar sağlar. Sizde bu ekipmanları en iyi şekilde almak ve temin etmek için uygun fiyatlarla bunu yapabilirsiniz. Birçok ekipman kiralama hizmeti için ihtiyacınıza yönelik ekipmanları alabilirsiniz.

Organizasyon Ekipman Kiralama Fiyatları

Masa ve Sandalye Kiralama

Organizasyon ekipman kiralama fiyatları konusunun en başında Masa ve sandalye kiralama hizmetleri gelir bu sayesinde etkinliklerde misafirler için uygun alan oluşturulabilir. Özellikle mekanda masa ve sandalye bulunmuyorsa bu ekipman desteği alınabilir. Dilediğiniz sandalyelerin ve masaların hizmetini alarak güvenle teslim için yola çıkarabilirsiniz. Bu konuda birçok modelde masa ve sandalyeyi kiralayabilirsiniz.

 • Dikdörtgen ve kare masa
 • Plastik ve lake sandalye

Gibi birçok çeşitlilikte olan ürünleri temin edebilirsiniz. Ürünlerin kapınıza kadar gelmesi için organizasyon şirketiyle iletişime geçerek işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Cam, plastik ve ahşap materyallerle birlikte kiralama hizmetlerini güvenle alabilirsiniz. Masa kiralama hizmetlerini alırken aynı zamanda 10 kişilik masaların kiralamasını yapabilirsiniz. Lake, tiffany ve benzeri olan tüm sandalye çeşitlerini istediğiniz miktarda kiralayabilirsiniz. Özellikle düğün, nişan ve kına gecesi organizasyonları için sandalyeler büyük önem taşır.

 • Kokteyl Masası
 • Bistro Masa
 • Nikah Masası
 • Sünnet Tahtı

Gibi birçok çeşidi kiralayabilirsiniz.

Masa Sandalye Örtüsü

Masa sandalye örtüsü sayesinde daha gösterişli bir görünüm kazandırılabilir. Bütün süsleme işlemlerini isterseniz organizasyon şirketine dahi yaptırabilirsiniz.

Ses Sistemi Kiralama

Düğün için veya çeşitli organizasyonlar için ses sistemi vazgeçilmez ekipmanlardan birisidir. Ses sistemi kiralarken ayrıca kurulum hizmetini alabilirsiniz. Bu konuda istenilen güçte ve kapasitede sistemler hazırlanır. Ses sitemi müşterilerin belirtmiş olduğu adrese gönderilerek bizzat kurulumu yapılabilir. Özellikle düğünlerde ses sistemine büyük ihtiyaç vardır.

Işık ve Sahne Sistemleri

Işık ve sahne sistemlerini kiralamak için bu konuda organizasyon şirketinden hizmeti alabilir ve kurulumunu yaptırabilirsiniz. Sahne sistemlerinin platformlarının kurulumu şirket tarafından yapılabilir.

Barkovizyon Kiralama

Organizasyonlarda reklam filmi veya birçok görüntünün yayınlanabileceği barkovizyonlar kiralanabilir. Bu konuda düğünlerde veya çeşitli etkinliklerde ihtiyaç duyulabilen bir ekipmandır.

Kürsü Kiralama

Özellikle mezuniyet töreninde veya kurumsal organizasyonlarda kürsüler büyük ihtiyaç duyulur. Kişilerin konuşma yapabilmesi için tasarlanan kürsüleri kiralayarak hizmet alabilirsiniz.

Kırmızı Halı Kiralama

Kırmızı halıyla birlikte düğünlerde ve nikahlarda güzel bir açılış yapabilirsiniz. Konukların alana girerken kendilerini özel hissetmeleri için kırmızı halıyı kiralayabilirsiniz. Mekana uygun olarak belirlenen ölçülerde kırmızı halıları belirleyebilir ve kiralayabilirsiniz. Kırmızı, beyaz istenen herhangi bir renkte halıları seçebilirsiniz.

Şemsiye Kiralama

Açıkhava etkinlikleri için şemsiyeleri kiralayabilirsiniz. Özellikle olumsuz hava şartlarından etkilenmemek için alınabilir.

Kına Kafesi Kiralama

Kına gecesi için olmazsa olmazlardan birisidir. Saray konsepti, pembe konsept gibi birçok konsept üzerinde kına gecesi yapılabilir. Bu konuda kına kafesi hizmeti almak için organizasyon şirketiyle iletişime geçebilirsiniz.

Minder Kiralama

Özellikle piknik ve benzeri etkinlikler için minderlere ihtiyaç duyulur. Bunun için organizasyon şirketleriyle iletişime geçmek yeterlidir.

DJ Ekipmanı Kiralama

Ses sisteminin kiralanması ve kurulumunun yanında aynı zamanda tüm DJ ekipmanları yanında beraber gelir. Bu konuda organizasyonlara uyumlu olarak yapılan müzik arşivleriyle birlikte DJ ekipleri misafirleri havaya sokmak için gereken hizmeti vermektedir. Konukların keyifli bir an yaşaması için bu hizmet alınabilir.

Yemek Servisi Ekipmanları

Yemek servisinde kullanılacak olan birçok ekipman mevcuttur.

 • Kaseler
 • Tabaklar
 • Çatallar
 • Kaşıklar
 • Bıçaklar
 • Bardaklar
 • Çay Termosu

Gibi birçok yemek servisi ekipmanı kiralanabilir.

İkram Arabaları Kiralama

İkram arabalarını kiralayarak etkinliğin gözdesini yaratabilirsiniz.

 • Pamuk şeker arabası
 • Patlamış mısır arabası
 • Popcorn arabası

Gibi birçok ikram arabası kiralanabilir.

Organizasyon Ekipman Kiralama Fiyatları

Organizasyon ekipman kiralama fiyatları değişiklik gösterir. Bu konuda müşterilerin almış olduğu hizmete göre bir fiyat çizelgesi oluşturulur. Bu nedenle net olarak bilgi verilemez. Net bir fiyat almak için organizasyon şirketleriyle iletişime geçebilirsiniz. Etkinliklerde kiralamak üzere her türlü ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

 

1 Masa kiralama 10 Kişilik 30 TL

 

2 Plastik sandalye kiralama (Kolsuz Plastik) 2 TL

 

3 Dikdörtgen masa kiralama (180×80 6 kişilik) 20 TL

 

4 Sünnet Tahtı Kiralama 250 TL

 

5 Çadır Kiralama 250 TL

 

6 Sandalye örtüsü kiralama 2 TL

 

7 Masa örtüsü kiralama 10 TL

 

8 Şamdan kiralama (Seçilen ürüne göre fiyat değişir) 15 – 35 TL

 

9 Supla kiralama (Seçilen ürüne göre fiyat değişir) 3-4-5 TL

 

10 Organize tül fiyonk kiralama 2 TL

 

11 Ses sistemi kiralama (Ses sistemi isteğine göre fiyat değişir) 600-2.500 TL

 

12 Nikah kürsüsü kiralama 400 TL

 

13 Konfeti makinesi kiralama 400 TL

 

14 Şişme oyun parkı kiralama (Seçilen oyun parkuruna göre fiyat değişir) 700 -1200 TL

 

15 Protokol halısı kiralama  250 TL

 

16 Sahne ve platform kiralama (Seçilen sahne ve platforma göre fiyat değişir) 500-2.500 TL

 

Yorum yaz

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli! Lütfen Yorumlarınızı Bize Bildirin!

Bizi Arayın