Balon Süsleme Fiyatları

Balon Süsleme Fiyatları
Balon Süsleme Fiyatları
Balon Süsleme

Balon süsleme fiyatları; Etkinliklerin ve organizasyonların vazgeçilmezi olan materyallerden birisi balondur. Balon sayesinde etkinlikler ve organizasyonlar adeta renklenir. İnsanların kısa sürede ilgisini çeken bu materyal sayesinde etkinlikler daha hoş bir şekilde geçer. Balon süsleme işlemleri yalnızca açılış organizasyonunda değil birçok etkinlikte kullanılabilen bir süslemedir.

Balon süsleme işlemleri tanıtım günlerinde, sünnet düğünlerinde ve daha birçok mekanda kullanılabilen bir süsleme çeşididir. Sizde bu konuda hizmet almak istiyorsanız nokta organizasyon şirketiyle iletişime geçerek etkinliklerin daha güzel geçmesini sağlayabilirsiniz. Balon süsleme organizasyonu birçok organizasyon çeşidinin vazgeçilmez süsleme çeşitleri arasında yer alır. Balon süslemenin yapıldığı ortam adeta şenlenir ve farklı bir hava katar. Ortamın güzelleşmesini ve capcanlı olmasını sağlar. Organizasyon şirketleri bu konuda en iyi şekilde hizmet vererek müşterilerin memnun olmasını sağlar. Balon süsleme ve balon dekorasyon işlemleriniz en hızlı şekilde yerine getirilir.

Balon Süsleme Fiyatları; Balonlarla Süsleme Ne İçin Yapılır?

Balonlarla süsleme organizasyonun süslenmesi ve göze daha hoş gelmesi için yapılır. Balon süsleme yapılmayan bir organizasyonda ortam renksiz olabilir. Ortama birçok çeşitlilikte olan renklerden katmak organizasyonun daha canlı olmasını sağlar. Balonlarla süsleme işlemleri bunun için açılış organizasyonunda, kokteyllerde, doğum günü organizasyonlarında sıklıkla yapılmaktadır. Her organizasyon için ayrı olarak balon süslemesi yapılabilmektedir. Süslemeler sayesinde insanların ilgisi kısa sürede çekilir.

Zincir Balon Süsleme

Zincir balon süsleme işlemleri sayesinde balonlar birbiriyle bağlantılı olabilir. Bu konuda zincir balon süslemesi yapılırken balonların mutlaka kaliteli olması gerekmektedir. Özellikle baskılı balonlar sizin işlemleriniz için cevap vermez. Bu konuda dekor balonları süsleme işlemleri için iyi olabilir. Balonların şişirilip bir ip yardımıyla birbiriyle bağlantılı hale gelmesine zincir balon denir. Zincir balon süsleme işlemleri genellikle daha hoş gözüktüğü için kapı girişlerine yapılabilmektedir. Özellikle açılış organizasyonlarında sıklıkla kullanılan bir süslemedir. Zincir balon süslemeler mekanın girişine ayrı bir hava katar.

Balon Dekorasyonu

Balon dekorasyonunda balonlarla farklı objeler yaratılabilir. Bunun için süslemelerin dikkatli bir şekilde yapılması yeterlidir. Balon dekorasyonundan masal karakterleri yapılabilir ve değişik figürler yaratılabilir. Özellikle balon dekorasyonunda sıklıkla kullanılan dekorlardan birisi harflerdir. Harflerle balon süslemesi yapıldığında ortam güzel gözükebilir. Bunun yanı sıra balonla sütun, kapı takı ve nazar boncuğu gibi dekorlar yapılabilir. Bu tarz süslemeler için nokta organizasyon ile iletişime geçebilir ve hizmet alabilirsiniz.

Baskılı Balon

Baskılı balonların üzerinde çeşitli logolar veya amblemler yer alır Baskılı balonlarda genellikle firmaların sloganları veya logoları yer alabiliyor. Bu hizmeti alarak balon imalatını özel olarak yaptırabilirsiniz. Firmalar bu hizmeti alırken minimum sipariş adedini karşılaması gerekir.

Zeplin Balon

Zeplin balonlar özellikle büyüklüğüyle dikkat çeker. 3, 5 ve 8 metre olan birçok zeplin balon yer alabilir.

Açılış Organizasyonu Balon Süsleme

Balon süsleme işlemleri çoğunlukla açılış organizasyonlarında yapılır. Açılış organizasyonlarında yapılan balon süsleme organizasyonları sayesinde insanlar karşı taraftan dahi balonların rengini görebilir ve dikkatini çekebilir. Özellikle zincir balon süslemeyle içeriden dışarıya doğru bir süsleme yapılabilir. Açılış organizasyonlarında değişik figürler denenebilir ve süslemeler yapılabilir. Bunun için kişilerin yapması gereken istediği rengi seçmektir.

Sünnet Düğünü Balon Süsleme

Sünnet düğünü organizasyonlarında balonlar çeşitli şekillerde kullanılabilir. Yere serpme şeklinde veya nazar boncuğu şeklinde balon süsleme işlemleri yapılabilir. Sünnet düğünü organizasyonunda mekanın girişine balondan kemer yapılabilir. Bu tarz uygulamaları yaptırmak için mekanla uyumlu renkte olmasına dikkat ediniz. Örnek olarak düğünlerde genellikle beyaz ve mavi renkleri kullanılmaktadır. Bu konuda hizmet almak için organizasyon şirketiyle iletişime geçebilirsiniz.

Mezuniyet Partisi Balon Süsleme

Öğrencilerin okullarda mezun olurken eğlenceli bir vakit geçirmesi ve güzel anlara tanıklık etmesi gerekir. Özellikle okulların birçok etkinliğinde bu tarz süsleme işlemleri yapılabiliyor. Okulların mezuniyet günlerinde balonlar için zincir balon süslemesi yapılabilir. Etkinlik alanında ayrıca papatya figürlü balon süslemeleri yapılabilir.

Balon Süsleme Fiyatları

Balon süsleme fiyatları kişilerin almak istediği hizmete ve balon adedine göre fiyatlar değişiklik gösterir. Her hizmetin kendine göre bir fiyatı bulunur. Balon süsleme fiyatlarıyla alakalı net bir bilgi almak için organizasyon şirketiyle iletişime geçebilirsiniz. Yaptırmak istediğiniz hizmet karşılığında karşınıza bir ödeme çizelgesi çıkacaktır. Bu işlemi hakkıyla yapabilecek olan organizasyon şirketiyle iletişime geçebilirsiniz.

1 Balon süsleme metresi (İstediğiniz renkte zincir balonlar) 12.5 TL

 

2 Balondan kapı kemeri (Zincir balondan kapıya kemer) 300 TL

 

3 Uçan balon (Helyum gazlı tehlikesiz uçan balon) 5 TL

 

4 Baskılı balon (1000 Adet) (Logo, isim, yazı baskılı balonlar) 350 TL

 

5 Zeplin balon (Dev reklam balonları) 3500 TL

 

6 Dekorasyon balonları. Nazar boncuğu, fiyonk, jumbo balon ağacı, balondan harfler.

Örülmüş balonlardan çeşitli figürlerin yapılması. Balondan isim ve yazı yazılması.

75 TL

Yorum yaz

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli! Lütfen Yorumlarınızı Bize Bildirin!

Bizi Arayın