Süsleme Hizmetleri Fiyatları

Süsleme Hizmetleri Fiyatları
Süsleme Hizmetleri Fiyatları
Süsleme Hizmetleri

Süsleme hizmetleri fiyatları; Birçok organizasyonda süsleme hizmetlerinin alınması önem taşır. Düğün, nişan ve sünnet düğünlerinde alınan süsleme hizmetleri sayesinde daha güzel bir ortam oluşturulur. Bu tarz etkinliklerde masaların ve sandalyelerin daha göz alıcı olabilmesi için gereken süsleme hizmetinin alınması gerekir. Özellikle bu konuda organizasyon şirketleri süsleme hizmetini vermektedir. Süsleme hizmetiyle birlikte ortamın daha şık olması kaçınılmaz olur. Adeta bir renk cümbüşü yaşanabilir. Süsleme yapılacak olan bölgeye güzel bir hava katar. Özellikle masaların ve sandalyelerin süslenmesi ortamın şık olmasını sağlar. Yalnızca masaların ve sandalyelerin süslenmesi değil aynı zamanda mekanların süslenmesi de önem taşır.

Balon süsleme, tül süsleme ve birçok malzemenin süsleme için kullanılması güzel bir hava yaratır. Yılbaşı organizasyonu, mezuniyet töreni organizasyonu, piknik organizasyonu, kurumsal organizasyonlar, bebek odası süsleme gibi birçok alanda süsleme hizmeti alınabilir. Bunun için organizasyon şirketiyle iletişime geçmek yeterli olacaktır.

Süsleme Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Öncelikle süsleme hizmetleri uygulanacak olan etkinliğin ne olduğunun bilinmesi gerekmektedir. Bu konuda süslemelerin hangi mekanda hangi bölgeye uygun olacağının kararının verilmesi gerekmektedir. Kişiler bu konuda zorlanıyorsa organizasyon şirketinden yardım alabilir. Özellikle süslemelerin konukların ilgisini çekmesi için gereken her türlü planlamaların yapılması gerekir. Bu konuda işini profesyonel olarak veren yerlerle anlaşarak süsleme hizmetlerini alabilirsiniz. Bu konuda yetenekli olan nokta organizasyon firmasıyla anlaşarak hizmet alabilirsiniz. Bu sayede ortamın daha iyi bir yere dönüşmesini sağlarsınız.

Süsleme Hizmetleri Fiyatları ve Süsleme Çeşitleri

Süsleme hizmetlerinde birçok çeşit bulunur. Mekanlardan balonlara kadar birçok noktaya süsleme hizmeti alınabilir.

Balon Süsleme

Genellikle tüm etkinlik ve organizasyonların içerisinde balon süslemeler bulunur. Balon süslemeler ortamı renkli hale getiren unsurlardan birisidir. Özellikle bu konuda profesyonel olarak süslenen balonlar ortama güzel bir hava katar. Balon süsleme hizmetinin alınmasıyla ortam daha ilgi çekici bir hal alacaktır. Balon süsleme hizmeti özellikle açılış organizasyonlarında sıklıkla alınır. Açılış organizasyonlarında mekanın açılış kısmında zincir balonlar şeklinde bulunur ve mekanın ilgi çekmesini sağlar. Göze hoş gelen bu süsleme çeşidi sayesinde etkinlikler daha iyi olur.

Masa ve Sandalye Süsleme

Masaların ve sandalyelerin süslenmesiyle birlikte ortamın daha şık olması sağlanır. Özellikle düğün, sünnet ve kına gecelerinde masaların ve sandalyelerin süslenmesini yapabilirsiniz. Organizasyonlara uygun konseptte hazırlanan süsleme hizmetlerini güvenle alabilirsiniz. Kumaşlarda ve tüllerde süsleme hizmeti alarak sandalye hizmetini alabilirsiniz. Masa süsleme işlemlerinde masaların üzerine şu işlemler yapılabilir.

 • Renkli masa örtüsü
 • Şamdan
 • Supla
 • Masa üstü ışık süslemeleri
 • Mumlu
 • Fanuslu
 • Canlı Çiçek Süsleme

Düğün Organizasyonu Süslemeleri

Mekan girişinde veya içerisinde süslemeler yapılabilir. Kumaş, tül ve farklı materyallerle süsleme hizmeti alınabilir. Düğün organizasyonlarında birçok süsleme çeşidi kullanılabilir. Sandalyelere giydirmeler yapılabilir ve renkli kuşaklar bağlanabilir. Nikah masası ve gelin yolu süslemeleri hizmetini alabilirsiniz.

Sünnet Düğünü Organizasyonu Hizmetleri

Mekan girişi veya içinin süslenmesi için balon, tül gibi süslemeler yapılabilir. Balon süsleme işlemlerinde zincir balon veya yere serme şeklinde balon süslemesi yapılabilir. Masa ve sandalye süsleme işlemlerinde masa üstü çiçek uygulaması konulabilir. Sandalyelere farklı renklerde giydirmeler yapılarak uygun süsler eklenebilir.

Açılış Organizasyonu Süslemeleri

Herhangi bir mağaza, dükkan veya işletme için açılış organizasyonları düzenlenirken süslemeler yapılır. Süsleme hizmetlerinde balonlar, bayraklar ve kumaşlar kullanılabilir. Açılış organizasyonlarında en sık görülen süsleme çeşidi balon süslemedir. Balon süslemelerde karşıdan karşıya olacak şekilde uygun alanlara balonlar konulur. Balon ağacı yapılır ve müşterilerin ilgisini çekmesi sağlanır. Müşterilerin ilgisini çekebilmek için bistro masalar konulur ve etkinlikler düzenlenir.

Doğum Günü Organizasyonu Süslemeleri

Mekanın içerisi süslenebilir ve bunun için birçok balon çeşidi kullanılabilir. Uçan balonlar, kalp balonlar ve zincir balonlar doğum günü organizasyonları için kullanılabilir. Doğum günü organizasyonlarına uyumlu olan oyuncak ve çiçek gibi birçok süsleme hizmeti verilebilir. Doğum günü organizasyonlarında yaş, cinsiyete göre süslemeler değişiklik gösterebilir.

Nişan Organizasyonu Süslemeleri

Nişan organizasyonunda ilgili temayla alakalı sade süslemeler yapılabilir ve şık bir ortamda nişan töreni düzenlenebilir. Bu konuda mekanın süslenmesi veya ekipmanların süslenme işlemleri organizasyon şirketi tarafından yapılır. Masa ve sandalye süsleme işlemleri yapılabilir. Masa üstü ekipmanların süsleme işlemleri yapılabilir. Bu konuda en iyi hizmeti almak için nokta organizasyon firmasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Süsleme Hizmetleri Fiyatları

1 Doğum günü süsleri 6 TL – 10 TL

 

2 Yılbaşı süslemeleri 12.5 TL

 

3 Masa sandalye süsleme 300 TL

 

4 Nikah masası süsleme 300 TL – 500 TL

 

Süsleme Hizmetleri Fiyatları; Bunlara ek olarak sunulan süsleme hizmetleri fiyatları

 • Düğün süslemeleri
 • Sünnet düğünü organizasyonu süslemeleri
 • Açılış organizasyonu süslemeleri
 • Balon süsleme
 • Davet süslemeleri
 • Gelin yolu süsleme
 • Piknik süslemeleri
 • Parti süslemeleri
 • Sevgililer günü süslemeleri
 • Mağaza süslemeleri
 • Tül ve kumaş süsleme
 • Işık süsleme
 • Çiçek süsleme

Yorum yaz

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli! Lütfen Yorumlarınızı Bize Bildirin!

Bizi Arayın