Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları

Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları
Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları
Kokteyl Masası Kiralama

Kokteyl masası kiralama fiyatları; Kusursuz bir kokteyl organizasyonları, misafirlerin en doğru bir şekilde ağırlanması ve eşsiz sunumlarla göz doldurmak bakımından kokteyl masası kiralama hizmeti almadan gerçekleştirebileceğiniz bir iş olmamaktadır. Bu ekipmanlar asla sadece birer mobilya değillerdir. Süsleme ve yerleşimi açısından etkinliklerinizin konseptinin en önemli dekoratif unsurları ve davetlerinizin trendlere uygun bir şekilde gerçekleştirilmesinin yapı taşları olmaktadırlar. Kokteyl masa süslemelerinin yanında, balon süslemeleri ve balondan yapılma dekorlar ile konsept tasarım bütünlüğüne kavuşacaktır.

Kokteyl davet organizasyonları denilince akla gelen ilk unsurun şıklık ve göz zevkine hitap etmesi olmalarının yanı sıra doğru ekipmanların kullanımları, davetlerinizin açık, yarı açık veya kapalı ortamlarda gerçekleştirilmesine bağlı olarak da doğru malzeme ve yerleşimin sağlanması da sorunsuz bir davet gerçekleştirmenin olmazsa olmasıdır.

Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları Seçenekleri

Kokteyl Bistro Masası Kiralama

Bistro masaları ile kokteyl davet organizasyonlarından, lansman, açılış ve gala gibi daha hareketli ve dinamik, misafirlerinizin sirkülasyonunun yoğun olacağı etkinliklerde kullanılması daha avantajlı olmaktadır ve sunum tiplerine uygun olacak tipte ekipmanlar olmaktadırlar. Modern ve şık görüntülerinin yanı sıra ayakta ağırlayacağınız misafirlerin yanı başında konuşularak etkileşimlere geçeceği, bu sırada da leziz ikramlardan faydalanmasını sağlayacak bir unsur olarak da göze çarpmaktadır. En seçkin davetleriniz için bistro masa kiralama hizmetleri sizler için en doğru seçenek olabilir.

Fuar tiplerinde çok sayıda insan akışının olacağı organizasyonlarda ise sayıca fazla kiralanması gereken bistro masalar, sizin için kullanımlarının yanı sıra uygun bütçelendirme fırsatını da sizlere sunacaktır.

Kokteyl Masası Süsleme

Açılışlarınızın dekorasyonun en önemli kısmını oluşturan açılış süslemeleri, kokteyl masası kiralama ve bistro masalarının tüller ile süsleme ve balon zincir ve taklarının da kullanılabileceği farklı şekil ve formlarda rengarenk balon süslemeleri sayesinde görsel bir şölen yaratma imkanları da sunmaktadır.

Kokteyl Masası Kullanım Şekilleri ve Çeşitleri

Düzenlediğimiz organizasyon işlerinde organizasyon işlerinin olmazsa olmazı ekipmanlarından masalardan sıklıkla yararlanmaktayız. Pek çok masa çeşitleri bulunmaktadır. Bu kadar çeşit masanın olması sizleri seçim yapmanızda zorluyor olsa da bu masalarda en çok tercih edilen ve bir hayli şık olan kokteyl masaları masa seçimlerinizi kolaylaştırabilmektedir. Oldukça şık ve kaliteli olan bu masalar aynı zamanda her organizasyon işinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz kokteyl masaları pek çok insanın masa seçiminde direk ilgilerini üzerlerine çekmeyi başarmışlardır.

Pek çok çeşit kokteyl masaları vardır. Kokteyl masa çeşitleri oldukça fazla olmaktadır. Bunları öğrenmek isterseniz sizlere sunacağız. Kokteyl masaların birkaç ismi olmaktadır. Öncelikle bu isimleri hatırlayalım. Bunlar:

 • Kokteyl masası
 • Bistro masa
 • Leylek masa
 • Bar masası
 • Stand masa
 • Kadeh masa
 • Banko masa

Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları

 • Cam kokteyl masaları
 • Örtülü kokteyl masaları
 • Süslenmiş kokteyl masaları
 • Beyaz ahşap bar masaları
 • Beyaz banko masaları
 • U masa
 • Bistro bar masaları
 • Örtüsüz stand masaları
 • Işıklı bistro bar kokteyl masaları
 • Siyah bar masaları
 • Renkli kokteyl masaları
 • Dantel örtülü bistro masaları

Kokteyl Organizasyonları

Kokteyl organizasyonlarında kullanılan kokteyl masası kiralama işlemi organizasyonların içeriklerine göre süslemiş ya da sade olarak kullanılabilmektedir. Örtülü kokteyl masaları genellikle düğün, davet ve açılış organizasyonlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Gece eğlenceleri, after partiler ve kurumsal organizasyonlarda ise örtüsüz masalar kullanılmaktadır. Renkli ışıklı bar ortamları sevenlere ya da ortamı bar gibi renkli göstermek için ışıklı bar masaları da mevcuttur. Beyaz renk bar masalar mekanları daha da açar ve şık bir görüntü sağlamaktadır. Uzun bar standları ise organizasyonların vazgeçilmez ürünü olmaktadır. Uzun bar masaları bistro sandalyeler ile kullanılmaktadır ve bir masada yaklaşık 6 veya 8 kişi oturabilir. Sohbet ederek bar ortamını ayakta yaşamak istemeyenler için uygun olacaktır.

Kalabalık organizasyonlarda mekanların darlığı söz konusu ise mekan az yer kaplayan kokteyl organizasyonu olarak hazırlanabilir. Bir kenara uzun açık büfe ve içecek masaları hazırlanmalı orta kısma ise bistro masalardan dekorlar yapılmalıdır. Davetliler ister ayakta ister oturarak bu kokteyl organizasyonuna eşlik edebilirler. Bar masalarında da oturma düzenleri alınabilmektedir.

Sizlerde bir davet organizasyonu düşünüyorsanız bu masalar davetlerin olmazsa olmazıdır. Kokteyl masası kiralama yaparak sizlerde davetlerinizi şık ve ölümsüz bir hale getirebilirsiniz. Davetliler için bu durum oldukça önemli bir hal almaktadır. Bu masalar her organizasyona göre de değişiklik gösterebilmektedir

Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları

1 Masa kiralama (10 kişilik yuvarlak masa ve örtüsü) 30 TL

 

2 Tiffany sandalye kiralama (minderli) 5 TL

 

3 Sandalye kiralama (kolsuz plastik sandalye) 3 TL

 

4 Lake sandalye kiralama (minderli) 5 TL

 

5 Kokteyl masası kiralama (Bistro masalar süslenmiş) 35 TL

 

6 Servis masası kiralama (Dikdörtgen servis masası) 40 TL

 

7 Nikah masası kiralama (Her şeyiyle birlikte) 600 TL

 

8 Dikdörtgen masa kiralama (6 kişilik 180×80 cm)  40 TL

 

Yorum yaz

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli! Lütfen Yorumlarınızı Bize Bildirin!

Bizi Arayın