Düğün Organizasyonu Fiyatları

Düğün organizasyonu Fiyatları
Düğün organizasyonu Fiyatları
Düğün Organizasyonu

Düğün organizasyonu fiyatları; Hayatınızdaki en önemli günlerden birinde her şeyin yolunda gitmesi için bu konuda kaliteli bir hizmet almanız gerekmektedir. Davetlilerin mekandan memnun ayrılması için program dahilinde hareket edilmesi gerekmektedir. Bunun için nokta organizasyonla çalışarak tüm organizasyonun planlamasını devredebilirsiniz. Özellikle düğün telaşına birde mekanın süslenmesi, sandalyelerin düzeni ve müzisyenlerin belirlenmesi gibi birçok durumun altına girmek istemeyebilirsiniz. Düğün organizasyonları konusunda bilgi sahibi firmalar tarafından hizmet alarak gönül rahatlığıyla düğününüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Düğün Organizasyonu Fiyatları

Düğün organizasyonu fiyatları belirlenirken birçok hizmet buna dahildir. Özellikle düğün bütçesinin büyük bir kısmının oluşturulduğu noktalar arasında düğün mekanını ayarlama, gelinlik ve damatlık ayarlama ve çiçek, süsleme hizmetleri gibi unsular sayılabilir. Düğün organizasyonunu ayarlayan kişiler bütçenin %70’ini bunun gibi unsurlara ödeyecektir. Bu tür unsurlar düğün organizasyonunun gerçekleşmesi için gereken unsurlardır. Bu konuda iyi bir düğün organizatörü olan nokta organizasyonla tanışabilir ve güvenli bir hizmet alabilirsiniz. Türkiye’de verilen düğün töreni organizasyonu sayesinde birçok kişi avantajlı hizmetlerden faydalanabilmektedir.

Düğün Organizasyonu Fiyatları Ve Verilen Hizmetler

Düğün töreni organizasyonlarında verilen hizmetler arasında nikah masası kiralama hizmetleri verilir. Lake deri kaplamalı olan nikah masası sayesinde şık bir görünüm oluşturulur. Özellikle bunun yanında verilen sandalyeler oldukça şatafatlı bir görünüme sahiptir. Farklı tarz modellerdeki tüm nikah masalarını tercih edebilirsiniz.

Nikah Masası Süsleme

Nikah masasının üzerinde yer alan kumaşların üzeri aynı zamanda şık taşlarla süslenerek ilginç bir hava verilir. Masa üzerinde canlı çiçekler konularak güzel bir görüntünün elde edilmesi sağlanmış olur. Bu konuda canlı çiçek modelleri için nokta organizasyonla iletişime geçebilirsiniz. İstediğiniz çeşitlilikte yer alan çiçekleri nikah masasında kullanabilirsiniz.

Sandalye Kiralama

Lake ve tiffany gibi benzeri sandalye çeşitlilikleriyle kiralama hizmetleri verilebilir. Özellikle düğün, nişan ve kına gecesi gibi organizasyonlar için kiralama hizmetleri alınabilir. Her gece için uygun konseptte tasarlanan sandalyeler düğün töreni organizasyonu için tasarlanabilir. Benzeri etkinliklerin hepsine uygun olan sandalye çeşitlerini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Fotoğraf ve Video Çekimi

Düğün töreninin ölümsüz hale gelebilmesi için profesyonel fotoğraf ve video çekimi yapılabilir. Bu konuda organizasyon firması tarafından temin edilen fotoğraf ve video çekimi için kameramanlar anı ölümsüzleştirir. Mekanın hazırlık bölümünden bitiş bölümüne kadar tüm detaylar çekilerek ölümsüzleştirilir. Dijital ortamda tüm albümleri kopyalayabileceğiniz gibi bastırabilirsiniz.

Müzisyen ve Orkestra Temini

Organizasyon şirketi tarafından kişilerin isteğine göre sanatçılar, müzisyenler ve orkestraların temini yapılabilir. Bu konuda profesyonel olarak sunulan hizmetler sayesinde kişiler gecenin bol müzikli geçmesini sağlayabilir. Misafirlerin müzik eşliğinde karşılanmasını istiyorsanız bunun için Trio ekibini kiralayabilirsiniz. Düğünlerde olmazsa olmaz kiralama organizasyonlarından birisi ses sistemidir. Sis sistemi kiralayarak düğünün canlı ve müzikli geçmesi sağlanabilir.

Masa ve Sandalye Kiralama

Düğün organizasyonlarında mekanda yerde masaların ve sandalyelerin mevcut olması gerekir. Bu konuda bir eksiklik yaşanıyorsa kişiler masa ve sandalye kiralama hizmetini güvenle alabilir. Masa kiralama işlemlerinde istenirse kare, yuvarlak ve dikdörtgen şeklinde masalar kiralanabilir. 10 kişilik yuvarlak bir masa kiralanabilir. Masa gruplarının çeşitliliğini kişiler belirleyerek kiralama işlemlerini yapabilir.

Düğün Yemekleri

Kiralanan mekanda bir yemek servisi yoksa bu konuda organizasyon şirketi tarafından gerekli yemek servisini alabilirsiniz. Bu konuda catering hizmetlerini alarak düğün menüleri için iletişime geçebilirsiniz.

Yaz, Kır, Tekne Düğünü Organizasyonu

Özellikle yaz ayında haziran ayından itibaren kişiler düğün organizasyonları için yaz düğünü yapabilir. Yaz düğünleri birçok kişinin tercih ettiği zaman dilimi arasında yer alır. Bu konuda yaz düğünü yapılabileceği gibi kır düğünü mekanlarında düğün organizasyonları yapılabilir. Kır düğünleriyle daha samimi bir ortam kiralayabilir ve doğal bir ortamda vakit geçirilmesini sağlayabilirsiniz.

Bunun yanında sıra dışı bir düğün organizasyonu için maviliklerde düğün organizasyonu düzenleyebilirsiniz. Tekne düğünü organizasyonuyla birlikte tekne kiralama dahil olmak üzere tüm hizmetleri tek bir pakette alabilirsiniz. Tekne süsleme hizmetleri, tekne kiralama hizmetlerini güvenle alabilirsiniz. Kusursuz bir düğün için düğün davetiyelerinin basılması ve işlemlere en kısa süre içerisinde başlanması gerekmektedir. Sizde düğün mekanlarını seçtikten sonra kalan tüm detaylı hizmetleri organizasyon şirketi tarafından alabilirsiniz. Gereken tüm hizmetleri alarak olası bir eksikliğin önüne geçebilirsiniz.

Düğün Organizasyonu Fiyatları

1 Masa üstü dantel kapak süslemesi  15 TL

 

2 Masa giydirme (Küçük masa 4-6 kişilik) 15 TL

 

3 Sandalye giydirme (Sandalye giydirilerek renkli tülle fiyonk yapımı) 3 TL

 

4 Nikah masası, Gelin-damat masası süsleme (canlı çiçekli)

Dökümlü kumaş ve tüllerle şık bir şekilde süslenmiş masa ve canlı çiçek. Gelin damat için yüksek, deri gelin damat sandalyeleri.

500 TL
5 Gelin yolu süsleme (yapay çiçekli, şamdanlı ve ya kafesli) 

Sarmaşıklı, tüllü, çiçekli, kemer şeklinde gelin yolu süslemesi. Kırmızı halı volkanlar ve konfeti.

500 TL
6 Gelin yolu süsleme (canlı çiçekli, ferforje ve ya şamdanlı)

Şamdanlı veya ferforje ayaklı çiçekli gelin yolu süslemesi, Kırmızı halı volkanlar ve konfeti.

800 TL
7 Masa üstü ayna ve tek kollu yapay çiçekli şamdan süslemesi 45 TL

 

8 Masa üstü canlı çiçek uygulaması 45 TL

 

9 Masa üstü ayna ve canlı çiçekli tek kollu şamdan uygulaması 60 TL

 

10 Nikah masası kiralama: Deri, lake nikah masası. Gelin damat için yüksek sandalyeler. Şahitler için puflar. 500 TL

 

11 Ses sistemi ve DJ 900 TL

 

12 Anı Kürsüsü ve Anı Defteri 150 TL

 

13 Karşılama ve yer gösterme hostesleri. Servis elemanları 200 TL

 

14 Tiffany sandalye kiralama (Sandalye başına fiyatlandırma yapılır) 5 TL

 

15 Barkovizyon kurulumu 500 TL

 

16 5 Kişilik profesyonel orkestra 2500 TL

 

17 Konfeti show (Konfeti makinesı ile konfeti yağmuru) 400 TL

 

18 Havai fişek gösterisi (Süresi ve havai fişeklerin çapına göre değişmektedir fiyat) 2500 – 10000 TL

 

19 Düğün yemekleri 30 – 90 TL

 

20 İslami düğün paketi (İlahi sanatçısı, semazenler, sunum ve enstrümanlar) 1500 TL

 

Yorum yaz

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli! Lütfen Yorumlarınızı Bize Bildirin!

Bizi Arayın