Mezuniyet Töreni Organizasyonu Fiyatları

Mezuniyet Töreni Organizasyonu Fiyatları
Mezuniyet Töreni Organizasyonu Fiyatları
Mezuniyet Töreni Organizasyonu

Mezuniyet töreni organizasyonu fiyatları; Her sene binlerce kişi mezun oluyor. Bu mezuniyet törenlerinde gerekli olan planlama ve programlama işlemleri için organizasyon şirketlerinden hizmet alınabilir. Bu konuda ekstra işlemlerle uğraşmak istemeyen kişiler nokta organizasyondan hizmeti güvenle alabilir. Özellikle mezuniyet törenini planlamak için işbirliği yapabilirsiniz. Mezuniyet töreninde ayrıca kep atma töreni ve diğer etkinlikler organizasyon şirketi tarafından yürütülür. Organizasyon şirketi tarafından verilen süsleme hizmetleri ve ses sistemi gibi hizmetleri alabilirsiniz. Güzel bir mezuniyet anısı oluşturmak ve hayatınız boyunca bu anı unutmamak için mezuniyet töreni organizasyonunu tüm hizmetlerle birlikte güvenle alabilirsiniz.

Mezuniyet töreni organizasyonu fiyatları sizin tercihlerinize göre artış yada azalış gösterebilir. Mezuniyet töreni organizasyonu fiyatları en makul fiyatlarla sizlere sunulmaktadır.

Mezuniyet Töreni Organizasyonu Fiyatları

Mezuniyet töreni için özellikle süslemeler oldukça önem taşır. Bunun için birçok bölgede balonlar ve bayrakların süslemesi yapılabilir. Mezuniyet töreni konseptine uygun olacak şekilde her hizmeti alabilirsiniz.

Canlı Müzikler

Müzikler için canlı müzik hizmetini organizasyon şirketlerinden alabilirsiniz. Bunun için müzisyen temin edebilir ve unutulmaz anlara şahit olunmasını sağlayabilirsiniz.

Sahne Sanatları Gösterimleri

Sahne sanatları gösteriminde uygun alan bulunuyorsa tiyatro ve orta oyunu gibi birçok hizmet alınabilir. Bunun için animasyon hizmetlerini alarak palyaço kostüm hizmetlerini alabilirsiniz.

Yemek Servisi Hizmeti

Mezuniyet töreninde yemek konusunda bir eksiklik yaşanıyorsa organizasyon şirketleri üzerinden yemek servisi hizmetini alabilirsiniz. Bu konuda yemek hizmetlerini kokteyl için alabilirsiniz. İkramların ne olacağına karar verebilir ve bu konuda en iyi işlemi yapabilirsiniz.

Servis Personeli

Yemek hizmeti alırken mezuniyet töreninde ayrıca ikram edecek olan garsonların teminini isteyebilirsiniz. Bunun için servis personeli temini yapılabilir. Bay bayan servis elemanlarını mezuniyet töreni için alabilirsiniz.

Mezuniyet Töreni Kiralama Hizmetleri

Mezuniyet töreni organizasyonu için birçok hizmete ihtiyaç duyulabilir. Bunlardan en önemlisi masa ve sandalye kiralama hizmetleridir. Özellikle istediğiniz modelde masaları kiralamak mümkündür. Yuvarlak, dikdörtgen gibi birçok modelde kiralama hizmetini alabilirsiniz. Masaların kiralama hizmetini alırken nasıl bir boyutta olacağına karar verebilirsiniz. Bu konuda 10 kişilik ve 180 cm çapında bir masa kiralayabilirsiniz. Bu konuda plastik dikdörtgen masaların kiralamasını yapabilirsiniz.

Kiralama hizmetlerinde yalnızca masa değil aynı zamanda sandalye kiralama hizmetini alabilirsiniz. Bunun için birçok modelde olan tiffany, lake gibi çeşitlerde sandalyelerin kiralamasını yapabiliriniz. Birçok kişi aydınlık bir görünüme sahip olan beyaz sandalyeleri tercih etmektedir. Masa ve sandalyelerin süsleme işlemlerinde ayrıca örtü kiralama hizmeti bulunur. Bunun için masaların çeşidine göre masa örtüsü kiralaması yapılabilir. Dikdörtgen masa örtüsü, saten masa örtüleri, sandalye örtüsü gibi birçok konuda kiralama hizmetini alabilirsiniz.

Kürsü Kiralama

Mezuniyet töreninde bölüm ve okul birincisinin yapacağı konuşmaların kürsü üzerinden yapılması gerekir. Ayrıca öğretmenlerin ve rektörün yapacağı konuşmalar için kürsülerin ayarlanması gerekir. Bu konuda konuşma kürsülerin kiralama hizmetini organizasyon şirketinden alabilirsiniz.

Kırmızı Halı Kiralama

Mezuniyet töreninde öğrencilerin diplomalarını alacağı yolu kırmızı halıyla süslemek önem taşır. Gerek protokol için gerekse birçok yol bölümü için kırmızı halı kiralama hizmeti alınabilir. Bunun için organizasyon şirketi üzerinde uygun boyutlarda kırmızı halı siparişi verebilirsiniz. Mezuniyet töreninin yapılacağı alana uygun ölçülerde kırmızı halının seçimi yapılır. Bu konuda en uygun fiyatla müşteriler hizmet alabilir. Bu sayede mezuniyet töreninde daha şık bir görüntü oluşur.

Diğer Kiralama Hizmetleri

Bar masası örtülerinin ve fiyonk örtülerin kiralaması sandalyeler için yapılabilir. Özellikle mezuniyet töreninde en önemli kısımlardan birisi ışık ve sahne sistemleridir. Mezuniyet töreninde ses sisteminin olması öğrencilerin doyasıya bir mezuniyet geçirmesini sağlayabilir. Bunun için ses ve görüntü sistemlerini mezuniyet için organize edebilirsiniz.

Mezuniyet Töreninde Yapılması Gerekenler

Öğrencilerin mezuniyet töreninde doyasıya eğlenmesi ve mutlu bir tören geçirebilmesi için gereken her türlü hizmet alınabilir. Bunun için organizasyonda hiçbir hatanın olmaması mezuniyet töreni için önemlidir. Mezuniyet töreninde baştan sona kadar planlandığı gibi gitmesi önem taşır.

Özellikle organizasyon firmalarına bu konuda büyük bir iş düşer. Nokta organizasyon şirketinden aldığınız mezuniyet töreni hizmetinde herhangi bir aksaklık veya sorun yaşanmaz. Öğrencilerin ve ailelerinin mutlu olabilmesi için gereken çalışmalar düzenlenebilir. Mezuniyet töreninde birçok kiralama hizmeti alınabilir ve bu konuda öğrencilerin daha eğlenceli bir mezuniyet geçirmesi sağlanabilir. Törende yer alacak müzikler, yemekler, masalar ve sandalyelere karar vererek kusursuz bir mezuniyet töreni organizasyonu yapabilirsiniz.

Mezuniyet Töreni Organizasyonu Fiyatları

1 Mezuniyet ve kep töreni organizasyonu (150 kişilik) 5500 TL

 

2 Mezuniyet ve kep töreni organizasyonu (200 kişilik) 6250 TL

 

3 Mezuniyet ve kep töreni organizasyonu (250 kişilik) 7000 TL

 

4 Mezuniyet ve kep töreni organizasyonu (300 kişilik) 7750 TL

 

5 Mezuniyet ve kep töreni organizasyonu (350 kişilik) 8500 TL

 

6 Mezuniyet ve kep töreni organizasyonu (400 kişilik) 9000 TL

 

7 Mezuniyet ve kep töreni organizasyonu (500 kişilik) 10000 TL

 

8 Mezuniyet töreni süslemeleri 1000 TL

 

9 Konfeti makinesi ile konfeti show 400 TL

 

10 Sandalye kiralama (Tiffany sandalye) 5 TL

 

11 Masa kiralama 15 TL

 

12 Sandalye giydirme (Sandalyelerin süslenmesi) 2.5 TL

 

13 Masa süsleme 12 TL

 

14 Protokol halısı kiralama  (Giriş için kırmızı halı)  150 TL

 

15 Catering hizmeti (Menülere göre farklı fiyatlar) 10 TL – 60 TL

 

16 Ses sistemi ve DJ  900 TL

 

17 Sahne ve ışık sistemi kurulumu (Detaylı bilgi için Whatsapp’tan ulaşın)

 

Yorum yaz

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli! Lütfen Yorumlarınızı Bize Bildirin!

Bizi Arayın