Oyun Parkı ve Kaydırak Kiralama Fiyatları

Oyun Parkı ve Kaydırak Kiralama Fiyatları
Oyun Parkı ve Kaydırak Kiralama Fiyatları
Şişme Oyun Parkı & Kaydırak Kiralama

Oyun parkı ve kaydırak kiralama fiyatları; Organizasyon hizmetlerinde renkli bir ortam yaratılmak isteniyorsa bu konuda şişme oyun bahçeleri tercih edilebilir. Oyun parkı ve kaydıraklar birçok eğlence mekanı için uygundur. Özellikle çocuklar için çok iyi bir eğlence aracıdır. Herkesin eğlenebileceği oyun parkı ve kaydıraklar organizasyon şirketleri tarafından verilmektedir. Organizasyon şirketleri tarafından verilen oyun parkı ve kaydırak hizmetleri sayesinde çocuklar doyasıya eğlenebiliyor.

Bu konuda eğlenceden önce herkes için güvenlik gelir. Bu tarz oyun parkları her zaman adrenalin dolu olmuştur. Bu nedenle güvenlik ön plana alınarak kişilerin güvenli bir şekilde eğlenmesi amaçlanmıştır. Özellikle oyun parkı ve kaydırak hizmetleri açılış organizasyonlarında kullanılır. Çocukların rahatça eğlenebileceği alanların oluşturulmasıyla birlikte bu tarz hizmetler güvenle alınabilir. Oyun parkuru içerisinde yer alan personeller çocukları ve kişileri gözetler ve güvende kalmasını sağlar. Oyun parklarında yer alan ekipmanlar genel olarak şöyle sıralanabilir;

 • Canlı Langırt
 • Şişme Top Havuzu
 • Şişme Zıpzıp
 • Top Havuzu
 • Şut Becerisi
 • Tırmanma Piramidi
 • Sumo Güreşi
 • Süper Jumper
 • Gladyatör
 • Trambolin
 • Dev dart
 • Rodeo

Gibi birçok hizmet oyun parkında bulunur. Özel günler için oyun parkı hizmetlerini alabilirsiniz. Özellikle piknik ve yemek organizasyonlarında şişme oyun parkurları hizmetini alabilirsiniz. Çocuklarınızın güvenli bir şekilde eğlenmesini sağlamak için bu hizmeti güvenle alabilirsiniz. Özellikle açılış ve partilerde bu tarz oyun parkı organizasyonlarını sağlayabilirsiniz. Oyun parkının kurulmasıyla birlikte çocuklar dilediğince eğlenebilir. Bu tarz işlemlerin kurulumunun yapılabilmesi için alan belirlemek gerekir. Müşteriler belirlediği alanı seçerek şirkete bildirebilir ve oyun parkının kurulumunu sağlayabilir. Özellikle organizasyon şirketleri bu konuda nakliyat, güvenlik ve kurulum işlemlerini bizzat üstlenir.

Top havuzu sayesinde çocuklar topların içerisinde kaybolabilir ve adeta yüzebilir Oldukça eğlenceli olan top havuzu çocukların eğlenebileceği bir alandır. Bunun yanı sıra zıplamayı seven çocuklar trambolin kullanabilir ve istediği kadar zıplayabilir. Şişme oyun parklarında çocuklar parkurları tamamlayarak bir maceraya başlayabilir. Bu konuda malzemelerin tamamı oldukça kaliteli ve güvenli olarak tasarlanmıştır. Sizde en eğlenceli organizasyon için oyun parkı ve kaydırak hizmetlerini alabilir ve etkinliklerin daha eğlenceli geçmesini sağlayabilirsiniz. Etkinlikler ve organizasyonlarda yer alan çeşitli oyun araçları sayesinde çocuklar unutamayacağı bir gün yaşayabilir.

Oyun Parkı ve Kaydırak Kiralama Fiyatları İçerisinde Neler Var?

Oyun Parkı Hizmetleri

Oyun parkı hizmetlerinde çocuklar için oluşturulmak istenen alan en kısa sürede oluşturularak hazır hale getirilir. Bu konuda iyi bir eğlence alanı oluşturulabilmesi için kişilerin tek ihtiyacı olan şey oyun parkıdır. Çocukların parklarda severek kaydığı kaydırak hizmetini güvenle alabilirsiniz. Şişme kaydırak hizmetiyle birlikte çocuklar dilediğince eğlenebilir. Kaydıraklar hava yardımıyla şişirilir ve uygun hale getirilir. Çocuklara uygun olarak tasarlanan bu kaydıraklar aynı zaman çocuklar düşünce acı hissetmemesi için tasarlanmıştır. Bu nedenle oyun parkları son derece güvenilirdir. Şişme oyun parkı ve kaydıraklar çocukların dikkatini çeker. Özellikle çocuklarınızın istediği sürede eğlenebilmesi için bu parkurların başarılı bir şekilde geçilmesi gerekmektedir.

Oyun Parkı ve Kaydırak Kiralama Fiyatları Belirlemesi

Organizasyon şirketi tarafından kiralanabilen oyun parklarını eğlenmek ve güzel vakit geçirmek için kiralayabilirsiniz. Bu konuda firma, oyun parkının kurulumunu bizzat yapar. Şişme oyun parkında ekipler tecrübeli bir şekilde işlemlerini sürdürür. Nokta organizasyon bu konuda oyun parkı ve kaydırak hizmetlerini müşterilere kiralar. Müşterilerin kaliteli ve güvenli bir hizmeti alabilmesi için gereken işlemler yapılır. Oyun parklarında çocukların dikkatini çekmesi için birçok renk bulunur. Bu renkler arasında kırmızı, yeşil,, sarı ve mavi gibi renkler yer alır. Rengarenk olan bu oyun parkı ve kaydıraklar çocukların dikkatini çeker.

Şenlikler ve festivaller için uygun olan şişme oyun parkları sayesinde çocuklar eğlenebilir.

 • Belediye organizasyonları
 • Okul organizasyonları
 • Şenlikler
 • Festivaller

Gibi birçok alanda oyun parklarının kullanımı yaygındır. Oyun parkları adeta etkinliklerin olmazsa olmaz konumunda yer alır. Bu konuda birçok ekipmanla hizmet alınabilir.

Oyun Parkı ve Kaydırak Kiralama Fiyatları

Oyun parkında yer alan tüm ekipmanların ayrı olarak fiyatı bulunur. Bu konuda müşterilerin aldığı hizmete göre oyun parkını fiyatlarında değişiklik olabilir. Bu nedenle toplu olarak kesin bir fiyat verilemez. Müşterilerin bu konuda fiyat alabilmesi için organizasyon şirketini araması ve fiyat alması gerekmektedir. 2020 model oyun parklarını kiralayarak birçok şenlik ve festival için kullanabilirsiniz.

Oyun Parkı ve Kaydırak Kiralama Fiyatları

1 Şişme top havuzu 800 TL

 

2 Tırmanma piramidi 900 TL

 

3 Canlı langırt 900 TL

 

4 Şişme zıpzıp 800 TL

 

5 Şut becerisi 800 TL

 

6 Sumo güreşi  700 TL

 

7 Şişme kaydırak 900 TL

 

8 Dev dart 900 TL

 

9 Süper Jumper 1200 TL

 

10 Trambolin 1200 TL

 

11 Gladyatör 800 TL

 

12 Rodeo  800 TL

 

Yorum yaz

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli! Lütfen Yorumlarınızı Bize Bildirin!

Bizi Arayın