Catering Hizmeti

Catering Hizmeti
Catering Hizmeti
Catering Hizmet Fiyatları

Catering Hizmeti yani yemek hizmeti, yemek dağıtımı anlamına gelir. Yemek organizasyonu anlamına gelen catering şirketleri genellikle yemek hazırlayan ve hazırladığı bu yemekleri organizasyon sırasında zaten şirketlerin genel adıdır. İş yerleri, okullar, hastaneler, oteller, firmalar, verilen büyük davetler sırasında catering şirketleri ile anlaşılır. Catering hizmetleri uzun yıllardan beri yapılan bir çalışmadır. 1980’li yıllarda verilmeye başlayan catering hizmetleri ilk dönemler daha çok otel gibi firmalar tarafından kullanılırdı. Günümüzde ise tüm kalabalık davetler sırasında işlerin kolay ve pratik bir şekilde yürütülmesi için catering hizmeti sunan firmalar davet ders sırasında büyük rol oynarlar. Catering firmaları verilen davetlerde ne tür yiyecek ve içeceklerin dağıtılması konusunda oldukça profesyonel oldukları için davetler yemeklerin dağıtımı sırasında kusursuz bir şekilde geçiyor.

Catering hizmeti nedir, Catering firması nasıl olmalı, Catering organizasyon, Catering ne demek, Yemekhane catering gibi merak edilen konular hakkında sizler için sizleri bilgilendirmek isteriz.

Catering Hizmeti Ne Tür Organizasyonlarda Kullanılır?

Catering hizmetleri günümüzde yaygın bir şekilde birçok toplu davette kullanılır. Profesyonel iş hayatına sahip pek çok alanda düzenlenen etkinlikler kusursuz bir şekilde hazırlanır. Kusursuz hizmetler arasında catering hizmeti yani misafirlere sunulacak olan yemeklerinde önemli bir rolü bulunur. Catering firmaları yemeklerini hazırlamadan önce daveti veren kişiler ile yemekler ve ikramlıklar konusunda ortaklaşa karar da alabilirler. Sunumlar ve servisler sırasında catering firması çalışanları tarafından tüm işler sorunsuz bir şekilde yürütülerek gelen misafirlerin her konuda rahat etmesi sağlanır. Catering hizmetinin alındığı davetleri şöyle sıralayabiliriz:

Düğün, Nişan, Kına Organizasyonu

İnsanlar özel günlerinde gelen misafirlerin konforu adına her türlü hizmetleri başarılı bir şekilde sunarlar. Özel günler içerisinde yer alan düğün nişan ve kına gecesi organizasyonları oldukça kalabalık bir şekilde geçiyor. Düğün sahipleri gelen misafirlerin yemekleri ve ikramlıkları konusunda catering firmaları ile işbirliği yaparlar. Böylece hem yemek yapma sunum hazırlama gibi yorucu işlerden kurtulurlar hem de gelen misafirler de büyük bir memnuniyet oluştururlar. Bu özel günlerde catering firmaları insanlara ağır gelmeyecek kalorisi düşük yemekler hazırlar ve yemeklerin yapısına uygun içecekler ve ikramlıklar hazırlarlar. Bu organizasyonlarda asıl rolü catering hizmetleri üstlenir. Catering firmaları yemeklerin sunumu ve dağıtımı sırasında hostesler aracılığı ile sorunsuz bir yemek hizmeti sunarlar.

İşletme Sahipleri Tarafından Verilen Yemek Davetleri

Endüstriyel yemek davetleri daha çok ticari hizmet sunan işletmeler tarafından tercih edilir. İşletmeler ve firmalar böyle organizasyonlarda yemek dağıtacak catering firmaları ile anlaşırlar. Catering hizmetleri ile yemek daveti sırasında tüketilecek içecekler küçük ikramlıklar ve yemekler konusunda başarılı bir çalışma yürütürler. İşletmeler tarafından verilen bu yemek davetleri sırasında ana yemekler, ara yemekler, tatlılar ve içecekler özel sunumları ile hazırlanır. Sunumlar sırasında organizasyon yapan firma tarafından getirilen çalışanlar yemeklerin dağıtımını kusursuz bir şekilde planlayarak düzenlenen davet edin en verimli şekilde geçmesine yardımcı olurlar.

Doğum Günü Ve Baby Shower Partisi

Doğum günü ve baby shower partileri sırasında insanlar misafirleri için özel sunumların olduğu catering firmaları ile işbirliği yaparlar. Özel günlerin sorunsuz ve başarılı bir şekilde geçmeleri için catering firmaları özenle hazırladığı sunumları ve ikramları gelen misafirlere hostesler aracılığı ile ikram ederler. Parti sahipleri yemeklerin yapımı dağıtımı konusunda büyük bir yükten kurtularak tüm yükü catering firmaları üzerine bırakırlar. Catering firmaları ise böyle özel günlerde tüm hizmetlerini en güzel şekilde sunmaya çalışarak insanların memnuniyetini kazanırlar. Sunumlar seri ve hızlı bir şekilde yapılarak tüm yemekler zamanında misafirlere dağıtılır. Aynı zamanda doğum günü ve baby shaw partilerinde hazırlanan pastalar özel tabakları ile beraber gelen misafirlere hostesler aracılığı ile dağıtılır. Böyle özel günlerde daha çok hafif yiyecekler tercih edilir ve insanların rahatı ön planda tutulur.

Catering Firması Nasıl Tercih Edilir

Catering firmaları özel günlerde ve büyük davetler sırasında en çok hizmet sunan aynı zamanda en çok ihtiyaç duyulan firmalardır. Bu büyük davetleri veren kişiler veya kurumlar öncelikle catering firması konusunda bir arayış içerisine girerler. Çünkü davetin ve gelen misafirlerin memnuniyeti açısından catering firmaları büyük bir role sahipler. Catering firması seçerken öncelikle kaliteye bakılmalıdır. Alınacak yiyecek ve içecekler titizlikle seçilmeli riskli gruplarda bulunan ürünlerin yani et ve süt ürünleri gibi ürünlerin tercihi büyük bir hassasiyet ile yapılmalıdır.

Catering firmalarının İSO belgelerini almış olmaları gerekir. Yemeklerin dağıtımı sırasında temizlik ve hijyene büyük bir önem vermek gerekir. Çünkü insan sağlığı her şeyin üzerindedir ve karşılaşılacak herhangi bir olumsuz durum hem organizasyon sahibi hem de sunum yapan catering firması açısından olumsuz bir izlenim bırakır. Yemeklerin servisi konusunda profesyonel bir ekiple çalışmak işlerin seyri açısından son derece önemlidir. Servislerin sunumu ve sırası insanların beğenisi açısından önemlidir. iyi catering firmaları bu konuda oldukça başarılıdırlar. Bu konuda firmamız başarılı catering hizmetleri ile tüm kişi ve kurumların istekleri doğrultusunda çalışmalar yürütüyor. Catering servisleri konusunda firmamızdan yardım alarak özel günlerinizi hazırladığımız yemekler ve içecekler ile daha güzel bir hale getirebilirsiniz.

Catering Çalışmalarımız

Firmamız büyük ve küçük organizasyonların istekleri doğrultusunda verimli bir şekilde hizmet sunuyor. Firma olarak hazırladığımız lezzetli yemekler ve tatlılar ile misafirlerin damak tatlarına hitap etmeye çalışıyoruz. Firma sahiplerinin görüşlerini önemsiyor ve onlara kendi hazırladığımız menüler hakkında da bilgiler veriyoruz. Hem müşterilerimizin memnuniyeti hem de organizasyonlar sırasında firmamızın prestiji açısından tüm işlerimizi büyük bir özveri ve titizlikle hazırlıyoruz. Bu konuda yetiştirilmiş personellerimiz tüm işleri başından sonuna kadar kaliteli bir plan dahilinde yürütüyorlar.

Sunduğumuz hizmetler ile farkımızı ortaya koymanın yanında kalitemizi de gösteriyoruz. Düzenlenen tüm organizasyonlara catering hizmeti veriyoruz. Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü organizasyonu, açılış organizasyonları, kurum ve kuruluşların düzenlediği yemekler, ramazan ayında düzenlenen iftarlar gibi pek çok yemek davetini başarılı bir şekilde yürütüyoruz. Ev yemeği lezzetinde hazırlanan kaliteli yemeklerimiz temizlik koşulları en üst seviyede sağlanarak yapılır. Yemek daveti ve hafif atıştırmalık ikram ve içecekler konusunda başvuracağınız ilk yer firmamızdır. Adından söz ettiren her başarılı organizasyonun arkasında kaliteli bir catering firması bulunur.

Catering Hizmetlerinin Fiyatları

Firmamız müşterilerin istekleri doğrultusunda catering hizmetleri sunmaya çalışır. Hazırlanan yemek ve içecekler için belli fiyatlar istenir. Fakat yemek çeşidi ve türü değiştikçe fiyatlar da değişmeye başlar. Belirlediğimiz fiyatlar içerisinde servis ve sunum işlemleri de geçerlidir. İsteyen kişi ve kurumlara masa ve sandalye temini de sağlıyoruz. Dilediğiniz an firmamızdan destek alabilirsiniz.

Yorum yaz

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli! Lütfen Yorumlarınızı Bize Bildirin!

Bizi Arayın