Animasyon ve Gösteri Hizmetleri Fiyatları

Animasyon ve Gösteri Hizmetleri Fiyatları
Animasyon ve Gösteri Hizmetleri Fiyatları
Animasyon & Gösteri Hizmetleri

Animasyon ve gösteri hizmetleri fiyatları; Organizasyon hazırlıkları yapılırken unutulmaması gereken şovların arasında animasyon ve gösteri hizmetleri yer almaktadır. İster doğum günü ister açılış organizasyonları olsun, profesyonel bir animasyon ekibine sahip olmadan organizasyonun devamlılığını sağlanamayacaktır. Çünkü gösteri hizmetleri insanları bir arada tutan ve eğlendiren şovlar bütünüdür. Kişileri memnun edebilmek adına çeşitli gösteriler sergilenir. Çocuklar için özel güldürüler hazırlanır. Nokta Organizasyon olarak, alanında uzman animasyon kadromuzla müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz.

Animasyon ve Gösteri Hizmetleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Düzenlenecek organizasyonun türüne göre animasyon ekibinin seçimi gerçekleştirilmelidir. Doğum günü için organizasyon düzenlenecekse, animasyon türündeki nitelik buna uygun olmalıdır. Eğer bir açılış organizasyonu tertip edilecekse, yine nitelik yönünden doğru tercihler yapılması gerekecektir. İstanbul animasyon ve gösterisi firmaları arasında Nokta Organizasyon firmamız, müşterilerimizin taleplerine en uygun seçenekleri sunmaktadır. Alanında uzman ekibimiz ve tamamen müşteri odaklı vizyonumuzla bütün müşterilerimizin yanında olmaya devam etmekteyiz.

Çocuk Animasyon Gösterisi

Çocuklar için düzenlenen bir parti veya etkinlikte animasyon gösterisi gerçekleştirilmelidir. Her çocuğun hayalini kurduğu süper kahramanlar ve masal kahramanları, animasyon ekibimizce kostümleri giyilerek etkinlik içindeki yerini alacaktır. Bu sayede çocukların eğlenerek mutlu vakit geçirmeleri sağlanacak, çekilecek fotoğraflarla bu anlar ölümsüzleştirilebilecektir.

Çocuk animasyon gösterisi ekibimiz, etkinlikte şu gösterileri sunacaktır:

 • Palyaço gösterisi
 • Sihirbazlık gösterisi
 • Yüz boyaması
 • Balona şekil verme
 • Öğretici oyunlar
 • Dans gösterileri
 • Müzikli gösteriler

Doğum Günü Animasyon Gösterisi

Doğum günleri insanların en unutulmaz anlarını yaşadığı özel günlerdir. Bu günlerin anlam ve önemini yansıtacak doğum günü animasyon gösterisi etkinliğidir. Doğum gününü kutlayan çocukların yaş grubuna göre animasyon şekillendirilebilir. Pamuk şeker, patlamış mısır, meyve suyu gibi ikramların yanı sıra slayt gösterisi düzenlenerek çocuklara sürprizler gerçekleştirilebilir.

Peter Pan, Superman, Batman, Örümcek Adam, Keloğlan, Nasrettin Hoca, Pamuk Prenses, Pocahontas gibi çocukların sevgilisi olan karakterlerin kostümleri ekibimizce giyilebilmektedir. Çocuklar hayallerindeki kahramanlarla dans edecek, oyunlar oynayacak ve doğum günlerini kutlayacaklardır.

Açılış Organizasyonu Animasyon Gösterisi

Günümüzde işletmelerin hemen hemen hepsi açılış organizasyonlarını tercih etmektedir. Bölge halkının ilgisini çekebilmek ve potansiyel müşterileri memnun edebilmek adına bu tür organizasyonlar önem kazanmaktadır. Açılış animasyon gösterisi hizmetinden yararlanan etkinlik sahipleri, özellikle çocuklu aileleri işletmesine çekebilecektir. Palyaçolarla broşür dağıtılabilir, müzik gösterileriyle hoş bir ambiyans yaratılabilir. Müzik sistemi ve dj kiralama seçenekleriyle farklı bir hava yakalanabilir. Bütün bu detaylar sayesinde işletmenizin ilk gününde geniş bir yankı uyandırabilirsiniz.

Otel Animasyon Gösterisi

Oteller sadece konaklama ve yiyecek-içecek hizmetlerinde değil, eğlence hizmetlerinde de aktif rol oynamaktadır. Birçok otel haftanın belirli günlerinde “Türk Gecesi” olarak adlandırılan gösterilerin merkezi olmaktadır. Hem yabancı hem de yerli turistlerin ilgisini çeken otel animasyon gösterileri, Nokta Organizasyon firmamız tarafından nitelikli kadromuz ile gerçekleştirilebilmektedir.

Ateş gösterileri, sihirbazlık gösterileri, yerel ve modern danslar, halk oyunları, mehteran gösterileri, oryantal danslar gibi çeşitli aktiviteler için animasyon kadrolarımız hazır bulunmaktadır. Bu tür etkinliklerin müşteri memnuniyetinde etkin rol oynadığı unutulmamalıdır.

Sünnet Düğünü Animasyon Gösterisi           

Erkek çocukluklarının en önemli gününde sünnet animasyonu gerçekleştirmek güzel bir atmosfer oluşturulmasını sağlayacaktır. Sünnet çocuğunun ve katılımcıların eğlenceli vakit geçirmesini sağlayacak gölge oyunları, kukla oyunları, masal kahramanları vb. animasyonlar sayesinde, sünnet organizasyonunuz yıllar boyunca hatırlanacak bir hatıra oluşturacaktır.

Diğer Animasyon Gösterileri

Düzenlemek istediğiniz etkinlik ne olursa olsun, Nokta Organizasyon olarak çözüm önerilerimizle yanınızdayız. Her türdeki organizasyona uygun profesyonel animasyon kadrolarımız, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hazır tutulmaktadır.

İstanbul animasyon gösterisi çeşitlerimiz arasında şunlar yer almaktadır:

 • Ramazan ve festival animasyonları
 • Piknik animasyonları
 • Semazen animasyonları
 • Tiyatro animasyonları
 • Jonglör animasyonları
 • Karikatür animasyonları
 • Güldürü animasyonları
 • Karagöz Hacivat animasyonları

Animasyon ve Gösteri Hizmetleri Fiyatları

Organizasyonunda mükemmeliyet arayanların belirli bir bütçeyi gözden çıkardığı düşünülebilir. Sunmuş olduğumuz bütçe dostu fiyat politikamız doğrultusunda, organizasyon sahiplerinin eli rahatlamakta ve etkinliğin doğru bir şekilde sunulması amaçlanmaktadır.

Animasyon ve gösteri hizmetleri fiyatları incelendiğinde, her türdeki etkinlik için ayrı bir fiyat teklifi olduğu görülecektir. Yapılacak işin niteliğine göre bu ücretler değişkenlik gösterebilmektedir. Maliyetler ve işçilik gibi faktörler ücretlendirmelerimizin temelini oluşturmaktadır. Animasyon firmaları arasında araştırma yaparak, müşterilerimize sunmuş olduğumuz tekliflerin ne denli iyi seçenekler oluşturduğu görülebilecektir.

Nokta Organizasyon olarak amacımız; müşterilerimizin organizasyon taleplerine hem fiyat hem performans olarak en doğru çözümü sunabilmektedir.

Animasyon Gösteri Hizmetleri Fiyatları

1 Sihirbaz gösterisi 500 TL

 

2 Palyaço gösterileri 200 TL

 

3 Sihirbaz ve jonglör gösterisi (45 dakikalık harika show) 600 TL

 

4 Jonglör gösterisi (Top, labut, halka vb materyallerin inanılmaz figürler) 500 TL

 

5 Karagöz Hacivat gösterisi 500 TL

 

6 Kukla gösterisi 600 TL

 

7 Pandomim gösterisi  900 TL

 

8 Nasreddin Hoca gösterisi 300 TL

 

9 Tiyatro gösterileri, Çocuk tiyatrosu 900 TL

 

10 Mehteran gösterisi 1500 TL

 

11 Semazen gösterisi 250 TL

 

12 Ateş dansı gösterisi (Ateş dansı ateş yutan adam show) 600 TL

 

13 Şişme palyaço gösterisi (30 Metrelik sevimli, dev, şişme palyaço) 200 TL

 

14 Animasyon gösterileri (Profesyonel animatörlerden animasyon show) 250 TL

 

Yorum yaz

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli! Lütfen Yorumlarınızı Bize Bildirin!

Bizi Arayın