Dönemsel Organizasyon Fiyatları

Dönemsel Organizasyon Fiyatları
Dönemsel Organizasyon Fiyatları
Dönemsel Organizasyonlar

Dönemsel Organizasyon Fiyatları; Organizasyonların birçok çeşidi bulunur ve her yıl yapılabilir. Mevsimlere göre ve özel günlere göre yapılan organizasyonlara dönemsel organizasyonlar denir. Dönemsel organizasyonlara örnek verilecek olunursa;

 • Sevgililer günü organizasyonu
 • Yılbaşı organizasyonu
 • Ramazan etkinlikleri
 • 23 nisan etkinlikleri

Gibi birçok dönemsel organizasyon için örnek verilebilir. Bu organizasyonların teması farklı olacağı için konsept ve süslemeler değişiklik göstermektedir. Dönemsel organizasyonlarda ayrıca güzel bir hizmet alabilmek için kişilerin etkinlikleri tecrübeli şirketlerden alması gerekmektedir.

Dönemsel Organizasyon Fiyatları İçesinde Neler Var?

Yılbaşı Organizasyonu

Dönemsel organizasyon fiyatları arasında yer alan yılbaşı organizasyonunda birçok hizmet alınabilir. Yılbaşı organizasyonlarında firmalar için veya herhangi bir mekan için süsleme hizmeti alınabilir. Yılbaşı süslemesi denilince akıllara ilk olarak yılbaşı ağacı gelir. Yılbaşı partileriniz için uygun konseptte hizmet verilirken bu konuda en uygun süsleme hizmetleri karşınızda yer alır. Balon, bayrak, tül ve kumaş süslemesi gibi birçok süsleme bu organizasyon için kullanılabilir.

Sevgililer Günü Organizasyonu

Sevgililer günü organizasyonu için birçok süsleme yapılabilir. Bunun için mekanın önceden belirlenmesi gerekiyor. Mekanda daha önceden süsleme yapılarak sevgililer günü organizasyonuna hazır hale getirilebilir. Sevgilinize sürpriz yapmak istiyorsanız bunun için organizasyon şirketini daha önceden yönlendirebilirsiniz. Sevgililer gününde uçan balon servisi alabilirsiniz. İstediğiniz konsepte uygun olarak süsleme hizmetini alabilirsiniz. Sevgililer günü organizasyonu için ayrıca müzisyen hizmeti alabilirsiniz. Romantik bir akşam geçirmek istiyorsanız en sevdiğiniz parçaların çalınmasını talep edebilirsiniz. Bunun için nokta organizasyon şirketi isteklerinizi yerine getirebilir. Ayrıca sevgililer günü olduğu çiçek servisi alabilirsiniz.

Ramazan Etkinlikleri Organizasyonu

Bir diğer dönemsel organizasyon fiyatları seçeneği Ramazan ayı geldiğinde etkinlikler için organizasyon düzenlenebilir. Bunun için ramazan etkinliklerinde şu oyunlar yer alabilir.

 • Orta Oyunu
 • Tiyatro
 • Hacivat ve Karagöz
 • Meddah
 • Semazen Gösterileri
 • Mehter Takımı

Gibi etkinlikler ramazan etkinlikleri için uygundur. Bunun yanı sıra yemek hizmeti alarak iftar menüsü için servis alabilirsiniz.

Mezuniyet Töreni Organizasyonu

Dönemsel olarak verilen hizmetler arasında mezuniyet töreni organizasyonu yer alır. Bu törende misafirlere süsleme hizmetleri verilebilir. Bunun için balon süsleme, kumaş süsleme ve törene uygun konseptte süslemeler yapılabilir. Ayrıca sahne ve ses sistemi kurulumu yapılarak mezuniyet için uygun hale getirilebilir. Öğrencilerin bu mutlu gününde keyifli bir şekilde vakit geçirebilmeleri için gereken her hizmeti organizasyon şirketinden alabilirsiniz.

Öğretmenler Günü Organizasyonları

Öğretmenlerin hatırlandığı bu günde güzel bir şekilde vakit geçirebilmek için organizasyon düzenlenebilir. Özellikle bu konuda şirketten hediye servisi alabilir ve bu mutlu günü ölümsüz hale getirebilirsiniz. Dönemsel olarak yapılan organizasyonlar için hizmet almak isteyen kişiler nokta organizasyon ile iletişime geçebilir. Sınıfça veya okul olarak yapılan etkinlikleri organize edebilir ve daha keyifli bir öğretmenler günü yaşayabilirsiniz. Bunun için ekipman temini gibi birçok hizmeti kolaylıkla alabilirsiniz.

Anneler Günü Organizasyonu

Anneler gününde annenize bir sürpriz yapmak istiyorsanız bunun için organizasyonda bulunabilirsiniz. Dönemsel organizasyonlar arasında yer alan bu hizmeti alarak annelerin bu değerli günde mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Her sene hatırlanan bu gün için hediyenizi alabilir ve anın ölümsüzleştirilmesi için servis alabilirsiniz. Bu organizasyonda süsleme hizmetinden hediye servisine kadar birçok hizmeti alabilirsiniz. Bunun için nokta organizasyon şirketiyle iletişime geçerek talepte bulunabilirsiniz.

Babalar Günü Organizasyonu

Babaların her sene hatırlandığı günde bir hediye almak ve bu konuda bir organizasyon düzenlemek için etkinlik düzenleyebilirsiniz. Dönemsel organizasyonlar arasında yer alan bu etkinlikle babaların anlamlı günde mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için kişiler isterlerse sürpriz babalar günü organizasyonu düzenleyebilir. Sürpriz babalar günü etkinliği için nokta organizasyon şirketiyle iletişime geçebilirsiniz.

Dönemsel Organizasyonlarda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dönemsel organizasyonlar yılın belirli dönemlerinde yapılır ve yılda sadece bir kere düzenlenir. Bu nedenle kişilerin bu tarz organizasyonlara özenmesi olumlu bir adım olabilir. Yılda bir kere yapılan bu işlem için organizasyonların en ince ayrıntısına kadar düzenlenmesi gerekir. Özellikle kişilerin organizasyonlar için tecrübeli bir şirketle anlaşma yapması gerekmektedir. Organizasyonlar hakkında bilgi ve birikim sahibi olan hizmet konusunda anında hizmet verebilen şirketlerle çalışmak daha iyi olabilir. Dönemsel organizasyonların ölümsüzleştirilebilmesi için fotoğraf ve kamera desteği alabilir ve son model cihazlarla anı ölümsüzleştirebilirsiniz. Organizasyon hizmetini kaliteli bir şekilde almak istiyorsanız nokta organizasyon şirketiyle iletişime geçebilir konsepte göre hizmet alabilirsiniz.

Dönemsel Organizasyon Fiyatları

1 23 Nisan Etkinlik Paketi 1 (Detaylı bilgi yazının devamında) 2500 TL

 

2 23 Nisan Etkinlik Paketi 2 (Detaylı bilgi yazının devamında) 2000 TL

 

3 23 Nisan Etkinlik Paketi 3 (Detaylı bilgi yazının devamında) 1500 TL

 

4 Mezuniyet Töreni Organizasyonu (Whatsapp’tan İletişime geçin)  

 

5 Sevgililer Günü Etkinlik Ve Süslemeleri (Whatsapp’tan İletişime geçin)  

 

6 Yılbaşı Organizasyonları (Whatsapp’tan İletişime geçin)  

 

7 Ramazan Etkinlikleri (Whatsapp’tan İletişime geçin)  

 

8 Yaza Merhaba Partileri, Mevsimsel Etkinlikler. (Whatsapp’tan İletişime geçin)  

 

9 Palyaço Gösterileri  250 TL

 

10 Kostümlü Animatörler (Örümcek Adam, Batman vb. 250 TL

 

11 Tahta Bacak Gösterisi 400 TL

 

12 Jonglör Gösterisi 600 TL

 

13 Kukla Gösterileri 600 TL

 

14 Karagöz Hacivat Gösterisi 600 TL

 

15 Sihirbaz Gösterisi  600 TL

 

16 Bando Gösterisi 2500 TL

 

17 Karikatürist Temini 500 TL

 

18 Macuncu Personel 600 TL

 

19 Pamuk Şekeri Arabası 600 TL

 

20 Patlamış Mısır Arabası 600 TL

 

21 Şişme Oyun Parkı kaydıraklı zıp-zıp 1200 TL

 

22 Etkinlik Alanı süslemesi 1000 TL

 

23 Maraş Dondurmacısı 250 TL

 

 

23 Nisan Etkinlik Paketi 1 İçeriği

 • Alan Süslemesi: Balon süslemeleri (zincir balon süsleme, çiçek balonlar, girişe kemer)
 • Sihirbaz gösterisi
 • 2 Animatör palyaço (yarışmalar, oyunlar, yüz boyama, balon dağıtımı)
 • Pamuk şekeri arabası ile pamuk şeker dağıtımı
 • Popcorn arabası ile patlamış mısır dağıtımı

23 Nisan Etkinlik Etkinlik Paketi 2 İçeriği

Sihirbaz gösterisi ve alan süslemesi,2 Animatör palyaço ve mısır arabası.23 Nisan etkinlikleri için gösteri eğlence ve süsleme hizmetleri. Daha fazla bilgi için Whatsapp’ tan iletişime geçiniz!

23 Nisan Etkinliği Paketi 3 İçeriği

Sihirbaz gösterileri, alan süslemesi ve 2 animatör palyaço.23 Nisan etkinlikleri için gösteri eğlence ve süsleme hizmetleri. Daha fazla bilgi için Whatsapp’ tan iletişime geçiniz!

 

Yorum yaz

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli! Lütfen Yorumlarınızı Bize Bildirin!

Bizi Arayın