Kına Gecesi Organizasyonu Fiyatları

Kına Gecesi Organizasyonu Fiyatları
Kına Gecesi Organizasyonu Fiyatları
Kına Gecesi Organizasyonu

Kına gecesi organizasyonu fiyatları; Kına gecesi organizasyonunu tercih ederek çeşitli ayrıntılara takılmadan güvenle hizmet alabilirsiniz. Bulunduğunuz bölgeye göre kına gecesi organizasyon hizmetini alarak gecenin güzel geçmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle organizasyon olarak gerekli hizmet sayısı çok sayıdadır.

Kına Gecesi Organizasyonu Fiyatları Tercihlerinde Neler Var?

Kına gecesi organizasyonunuzu yaptırırken tercih edebileceğiniz pek çok şey bulunmaktadır. Bunlardan bazılarını biz sizin için derledik ve huzurlarınıza sunduk.

Kına Gecesi Kına Tahtı

Kına gecesi için gerekli olan hizmetlerden birisidir. Gelinin oturabilmesi için farklı bir tahttır. Üzerinde yer alan rengarenk formlarıyla ve minderleriyle birlikte oluşan kraliçe tahtı hizmetini alarak eksiklikleri kapatabilirsiniz.

Kına Gecesi Gelin Kostümü

Gelinin giyeceği kostüm bindallı ve kaftanlı olarak tasarlanmıştır. Saray modelleri arasında yer alır.

Kına Gecesi Damat Kostümü

Organizasyon hizmetleri arasında yer alan damat kostümü hizmetini güvenle alabilirsiniz. Damat beye kaftanı ve yeleğiyle birlikte gelen bir kostümdür.

Kına Gecesi Arkadaş Kostümleri

Gelin hanımın yanında yer alan arkadaşları için özel olarak tasarlanan kostümler alınabilir. Bunun için birçok arkadaşın giyebileceği özel kaftan modelleri bulunur. Kişiler isterlerse bu hizmetten yararlanabilir.

Kına Gecesi Çıkış Yolu

Gelin hanımın kına gecesinde çıkacağı yere yol yapılır. Gelin yoluyla birlikte nedimeler davullar eşliğinde gelin hanımı kına yakılacak olan alana getirir.

Kına Gecesinde Ses Sistemi

Kına gecesinde özellikle ses sistemi müzik için önem taşır. Kına gecesi için özellikle ses ve müzik sistemini kiralayarak ayrıca kurulumunu da yaptırabilirsiniz. Buna özel kına temalı müzik arşivini alarak kına gecesi için müzik anlamında hazır olabilirsiniz. Özellikle kına gecelerinde olmazsa olmazlardan birisi müzik sistemidir. Bu konuda organizasyon hizmetinde müzik arşivinin bulunması oldukça olumludur.

Kına Gecesinde Fotoğraf Çekimi

Özellikle kına gecesi olduğu için bayan kameraman temin edilir. Bu konuda eksiklik çeken kişiler kına gecesi için video ve fotoğraf çekimi için gerekli unsurları temin edilebilir. Bayan kameramanla birlikte an ölümsüzleştirilir.

Kına Gecesi Masa ve Sandalye Kiralama

Kına gecesi organizasyonu yapılacak mekanda masa ve sandalye bulunmuyorsa bu konuda organizasyon şirketleri tarafından masa sandalye kiralama hizmetini alabilirsiniz. Masa sandalye kiralama hizmetini birçok çeşitte alabilirsiniz. Plastik masa, plastik sandalye ve dikdörtgen masa kiralama hizmetlerini alabilirsiniz.

Kına Gecesi Masa ve Sandalye Süsleme İşlemleri

Bu konuda masaların ve sandalyelerin geceye uygun şekilde giydirilmesi için işlemler yürütülür. Masaların ve sandalyelerin renkli kumaşlarla süslenmesi için bu hizmeti alabilirsiniz. Masaların üzerinde canlı çiçek süslemesiyle güzel bir görünüm oluşturulabilmektedir. Bunun için kişilerin masa üstü süsleme modellerine karar vermesi gerekmektedir. Masa üstü süsleme modellerine karar veren kişiler buna uygun olarak hizmeti alabilir.

Kına Gecesi Organizasyonunda Mekan Seçimi

Kına gecesi organizasyonu için seçilen mekanın uygun olması gerekmektedir. Bunun için masa sandalyelerinin yeterlilik durumunun tespit edilmesiyle işlemlere başlanabilir. Mekana gelecek kişi sayısına göre genişlikte ve imkanda olabilecek mekanların seçilmesi avantajlı bir durumdur. Mekan seçiminde ayrıca ulaşıma yakın olması ve otopark probleminin olmaması gerekir. Kişiler kına gecesine gelecekleri için araçlarını park etme sıkıntısıyla karşı karşıya kalmamalıdır. Bunun yanı sıra mekanda servis edilen yemeklerin uygun kalitede olması ve hijyen kurallarına uyulması gerekmektedir.

Kına Gecesi Organizasyonu Fiyatları

Kına gecesi organizasyonu fiyatları için en önemli kalem mekan seçimidir. Mekan seçiminde konsepte uygun davranılması gerekmektedir. Kına gecesi organizasyonlarında en uygun hizmeti nokta organizasyondan alabilirsiniz. Firmanın size vereceği tüm hizmetleri alarak bu konuda uygun bir fiyat çizelgesi oluşturulabilir.

Kına Gecesi Konseptleri

Kına gecesi konseptlerinde sizin isteğinize göre farklı konseptler denenebilir. Bunun için Osmanlı konseptli kına gecesi, Hint konseptli kına gecesi veya Saray konseptli kına gecesi yapılabilir.

Kına Gecesi Konsepti Fiyatları

Kına gecesi konseptinde fiyatlar değişiklik gösterebilir. Bu konuda konseptlere ve hizmetlere göre fiyatlar belirlenebilir. Özellikle giyecek, yiyecek, ekipmanlar gibi birçok unsur fiyatların değişmesini destekler. Bu konuda net bir bilgi almak için gerekli yerlerle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kına Gecesi Organizasyon Şirketleri

Kına gecesi organizasyon şirketleriyle çalışılırken daima bu konuda tecrübeli yerlerden hizmet alınması gerekir. Nokta organizasyon hizmetleri sayesinde kişiler tecrübeli yerlerden tüm hizmetleri alabilmektedir. Bu konuda uzun süredir etkinlikler düzenlendiği için oldukça tecrübeli bir ekip bulunur. Muhteşem etkinliklerin yapılması için organizasyon şirketinden hizmet alabilirsiniz. Bu konuda işini bilen kına gecesi organizasyon firması üzerinden hizmet almanız muhteşem bir gece için olumlu bir adım olur.

Kına Gecesi Organizasyonu Fiyatları

1 Kına Organizasyonu Paket Programı (Detaylı bilgi yazı devamında) 2000 TL

 

2 Çerez ikramı (Kına gecesi için özel tasarlanmış paketlerde çerez) 2 TL / Adet

 

Kına Organizasyonu Paket Programı İçinde Neler Var?

 • Davetlilere lokum ikramı
 • Kına tahtı
 • Kostümlü kına ekibi
 • Kına ekibi için halay mendilleri, davullar ve zilli defler
 • Cibinlik şeklinde süsleme
 • Nedime minderleri
 • Giriş süslemesi (gelin yolu süslemesi)
 • Volkan ve konfeti gösterisi
 • Gelin duvağı ve eldivenleri
 • Damat kostümü (yelek ve fes)
 • Arkadaş kaftanı (10-15 adet)
 • Kına ve kına tepsisi
 • Davetliler için kuru kına paketleri
 • DJ ve müzik arşivi

Yorum yaz

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli! Lütfen Yorumlarınızı Bize Bildirin!

Bizi Arayın