Karnaval Yiyecekleri Fiyatları

Karnaval Yiyecekleri Fiyatları
Karnaval Yiyecekler

Karnaval yiyecekleri fiyatları; Nostaljik sokak satıcıları olarak da bilinen karnaval yiyecekleri, davet ve etkinliklerinizde davetlilere ücretsiz olarak ikram edilmesi, çocuklar kadar yetişkinlerinde damaklarında hoş bir tat bırakmaktadır. Kostümlü dağıtıcıları tarafından standlar ya da arabalarda dağıtılan bu ikramların çocuklar kadar da yetişkinlerinde ilgilerini çektiğini belirtmek isteriz.

Karnaval Yiyecekleri Fiyatları Neleri Kapsar?

Pek çok firma davet ve etkinliklerinizde, hijyen ve sağlık kurallarından ödün vermeden sizlere bu hizmetleri sunmaktadırlar.

Kostümlü kişiler tarafından ücretsiz dağıtılan bu yiyeceklerin bir diğer adı ise animasyon yiyecekler olmaktadır.

Nostaljik yiyeceklerden bazılarını sıralayalım. Bunlar:

Pamuk Şekeri Arabası: Pamuk şekeri makinesi sayesinde elde edilen pamuk şekeri tahta çıtalara sarılarak, çocuk ve yetişkin isteyen herkese kostümlü elemanlar tarafından dağıtılmaktadır.

Popcorn, Patlamış Mısır Arabası: Patlamış mısır makineleri ile mısırlar taze taze patlatılarak dağıtılmaktadır. Popcorn kutuları ile beraber kostümlü elemanlar tarafından ücretsiz olarak ikram edilmektedir.

Macuncu: Çeşitli baharatlar ve şifalı otlardan oluşan geleneksel bir tatlı ürünü olmaktadır. Osmanlı macunu etkinliklerde çocuklar kadar yetişkinlerin de ilgiyle tadacağı tatlı ikramlardır. Kostümlü elemanlar tarafından tahta çubuklara sarılarak dağıtılmaktadır.

Osmanlı Şerbetçisi: Şerbet güğümlerinde kostümlü şerbetçiler tarafından bardaklar ile ikram edilmektedir. Osmanlı şerbeti, demir hindi şerbeti ve çeşitli meyve şerbetleri seçenekleri de mevcut olmaktadır.

Gözlemeci: Patatesli, peynirli ve kıymalı gözleme çeşitleri organizasyonlarda Anadolu kadınların yöresel kıyafetleri ile pişirilip ikram edilmektedir.

Kahveci Güzeli: Cariye kostümü giymiş bayan elemanlar tarafından kahve arabalarında pişirilen Türk kahveleri cezvelerden fincanlara aktarılarak tepsiler ile dağıtılmaktadır.

Kestane Arabası: Kestaneler, kestane arabalarında pişirilip taze ve sıcak bir şekilde dağıtılmaktadır.

Bozacı: Boza, darı irmiği, su ve şekerden üretilen bir kış içeceği olmaktadır. Bilinen en eski Türk içecekleri arasında yer almaktadır. Organizasyonlarda kostümlü elemanlar tarafından ücretsiz dağıtılmaktadır.

Şıracı: Şıra, olgunlaşmış üzümlerden değişik usuller ile elde edilen bir üründür. Şıralar, şerbet güğümlerinde davetlilere ücretsiz olarak kostümlü elemanlar tarafından dağıtılmaktadır.

Osmanlı Macuncusu: Baharatların karışımları ile elde edilen tarihi bir tatlımız olmaktadır. Çocuklar gibi pek çok yetişkininde ilgisini çekmektedir. Nostaljik kostümlü elemanlar tarafından ahşap çubuklara sarılarak dağıtılmaktadır. Osmanlı macunu olarak bilinen şekerlemeleri organizasyonlarda ücretsiz olarak ikram etmektedirler. Genellikle Ramazan aylarında hatıra gelen bu gelenek, Ramazan etkinlikleri çerçevesinde büyük rağbet görmektedir. Fakat Ramazan ayları haricinde de özellikle sünnet düğünü ya da Osmanlı temalı organizasyonlarda Osmanlı macunu sokak satıcıları konseptlerine uygun olarak satılmaktadır.

Sahlepçi: Sahlep arabası ile yine kostümlü elemanlar tarafından taze ve sıcak olarak hazırlanıp ikram edilmektedir. Ürünler özel arabalarda ve güğümlerde sınırsız olarak dağıtılmaktadır.

Karnaval yiyecekleri fiyatları bu şekilde olmak üzere pek çok çeşitte sizlerle buluşturulmaktadır. Bu yiyecekler insanlar içinde geçmişten günümüze kadar gelen önemlerini yitirmeyen yiyecekler arasında bulunmaktadırlar.

Karnaval Yiyecekleri Fiyatları

Pamuk şeker arabası kiralama: 400 TL

Patlamış mısır arabası kiralama: 400 TL

Osmanlı macuncusu standı kiralama: 400 TL

Osmanlı şerbetçisi kiralama: 400 TL

Gözlemeci: 2 TL

Kahveci güzeli (Türk kahvesi tezgahı ve servisi): 750 TL

Maraş dondurmacısı standı kiralama: 750 TL

Kestane arabası kiralama: 900 TL

Sahlep arabası kiralama: 750 TL

Bu yiyeceklerin fiyatları ortalama olarak yazılmaktadır. Değişiklikler gösterebilmektedir.

Karnaval yiyecekler çoğu zaman kokteyl organizasyonları içinde tercih edilmektedir. Özellikle de açık hava kokteyl organizasyonlarında sıkça kullanılmaktadır. Kokteyl organizasyonlarda insanlar tarafından sıkça tercih edilenler arasına girmiştir.

Kokteyl Organizasyonları

Özel anların, kutlamaların, açılışların, toplantıların davetlerin en prestijli yüzü olmaktadır. Dilerseniz açılışlarınız için, dilerseniz nikah ve düğün davetleriniz için, dilerseniz de davet ve gala organizasyonlarınız için sizlere kokteyl organizasyonları kapsamında gerekli tüm hizmetler sunulmaktadır. Davetlerini bu organizasyonlar sayesinde kusursuz bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır. Bu organizasyonlar pek çok davetlerde tercih edilmektedir.

Bu kokteyl organizasyonlarında karnaval yiyeceklerini kullanabilirsiniz. Bu şekilde özellikle de açık hava kokteyl organizasyonlarında bu yiyeceklerle anlarınızı daha da ölümsüzleştirmeniz mümkün olacaktır.

Bu yiyecekler nostaljik yiyecekler olarak bilindiği için davetlerinizde bir nevi de olsa eski anları davetlilerinizin gözlerinde canlandırabilmeniz mümkün olacaktır. Bu teknik sayesinde organizasyonlarını unutulmayacak ve muhteşem bir organizasyon haline getirebilirsiniz.

Sizlerde bu yiyeceklerden ve organizasyonlardan faydalanmak için alanlarında uzman organizasyon ekipleri ve nostaljik yemek ekipleri ile kolaylıkla bu hizmetleri alabilirsiniz.

Karnaval Yiyecekleri Fiyatları

1 Pamuk şekeri arabası kiralama (Kostümlü elemanı ile) 400 TL

 

2 Patlamış mısır arabası kiralama (Kostümlü elemanı ile) 400 TL

 

3 Osmanlı macun standı kiralama (Kostümlü elemanı ile) 400 TL

 

4 Osmanlı şerbetçisi kiralama (Kostümlü elemanı ile) 400 TL

 

5 Kahveci güzeli (Türk kahvesi tezgahı ve servisi) 750 TL

 

6 Maraş dondurmacısı standı kiralama (Dondurma ustası ile) 750 TL

 

7 Kestane arabası kiralama (Kostümlü elemanı ile pişirilir) 900 TL

 

8 Salep arabası kiralama (Orjinal süt salebi ve Kostümlü eleman) 750 TL

 

9 Gözlemeci (Kostümlü bayan elamanlar ile) 2 TL

 

Yorum yaz

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli! Lütfen Yorumlarınızı Bize Bildirin!

Bizi Arayın