Sünnet Düğünü Organizasyonu Fiyatları

Sünnet Düğünü Organizasyonu Fiyatları
Sünnet Düğünü Organizasyonu Fiyatları
Sünnet Düğünü Organizasyonu

Sünnet düğünü organizasyonu fiyatları; Çocukların erkekliğe ilk adım attıkları an için organizasyonlar düzenlenebilir. Bu konuda organizasyon şirketi tarafından sünnet düğünü organizasyonları yapılabilmektedir. Her yıl sıklıkla yapılan bu organizasyonlar sayesinde oldukça kaliteli organizasyonlar düzenleniyor ve bir sorun yaşanmıyor. Müşterilerin memnun olabilmesi için bu konuda nokta organizasyon gerekenleri yerine getirmektedir. Bu özel günde çocuğunuzun mutlu olması ve güzel anlar için sünnet düğünü organizasyonunu düzenleyebilirsiniz. Özellikle sizlere yakışan bir sünnet düğünü organizasyonuna katılarak istediğiniz etkinliği düzenleyebilirsiniz. Sünnet düğünü organizasyonlarında bir mekanda içerisinde konsept oluşturulur ve davetli listeleriyle birlikte kutlama yapılır. Bu etkinlikte özellikle danslar, müzikler ve içecekler organize edilir ve düzenlenir. Organizasyon şirketleri en iyi şekilde hizmet vererek işlemleri profesyonel yapar.

Sünnet Düğünü Organizasyonu Hizmetleri

Sünnet düğünü organizasyonların çocuklar tahta oturtulur ve misafirlere selamlatılır. Bu işlemlerin ardından takı töreni başlatılır. Tüm bu işlemler için organizasyon hizmeti alabilirsiniz.

Sünnet Düğünü Balon Süsleme

Sünnet çocuklarının adının yazıldığı balonlar organizasyonlarda yer alır. Zincir balon veya balon ağacı gibi birçok çeşitte balonların süslemesi yapılabilir.

 • Balondan nazar boncuğu
 • Balondan papatya
 • Yerlere serme balon

Gibi balon süslemeleri mekanlarda yapılabilir.

Masa ve Sandalye Kiralama ve Süsleme

Sünnet düğünü organizasyonlarında önemli hususlardan birisi masalar ve sandalyelerdir. Misafirlerin kaliteli bir şekilde vakit geçirmesi için mekanda masaların ve sandalyelerin bulunması gerekmektedir Özellikle kiraladığınız mekanda masa ve sandalye bulunmuyorsa nokta organizasyon üzerinden bu hizmeti alabilirsiniz. Bu hizmetle birlikte masa ve sandalye kiralama hizmeti güvenle alınabilir. Özellikle masa ve sandalye ihtiyacı varsa adedine göre sipariş verebilir ve kısa sürede teslim yapılabilir. Masa ve sandalye kiralama süslemesi yapılarak daha hoş bir görüntü elde edilebilir.

Palyaço Servisi

Organizasyonların baş rolü olan palyaço hizmetini alabilirsiniz. Özellikle sünnet düğünlerinde çocukların en iyi eğlence kaynağından birisidir. Palyaçolar sünnet düğünlerinde çocuklar için yarışmalar düzenleyerek eğlenmesini sağlar. Bu konuda tecrübeli animatörler güzel vakit geçirilebilmesi için etkinlikler düzenler. Çocuklara hediyeler verir ve yüz boyaması yapar.

Mehter Takımı

Sünnet düğününde mehter takımı ayarlanabilir. Organizasyon şirketi bu konuda mehter konserini sünnet düğününde verebilir.

Fotoğraf ve Kamera Çekim Hizmeti

Sünnet düğünü organizasyonlarında çocukların anını ölümsüzleştirmek için fotoğraf ve kamera çekim hizmeti alınabilir. Bu sayede fotoğraf çekimleriyle yıllara meydan okuyan görseller ortaya çıkmış olur. Bu konuda organizasyon şirketler fotoğrafçı ve kameramanları düğün organizasyonuna göndererek hizmetin verilmesini sağlar. Bu konuda özellikle fotoğraflar albüm haline getirilerek müşterilere verilebilir.

Sünnet Düğünü Eğlenceleri

Sünnet düğünü organizasyonu etkinliklerinde çocuklar ve yetişkinlerin eğlenebileceği çeşitli programlar oluşturulur. Bunlardan birisi palyaço ve animatör hizmetleridir. Sünnet düğününde çocuklara çeşitli sihirbaz gösterileri sunulur.

 • Hacivat ve Karagöz
 • Nasrettin Hoca
 • Kukla tiyatrosu
 • Jonglör
 • Tahta bacak
 • Kostümlü animatörler
 • Şişme oyun parkları

Gibi birçok sünnet düğünü eğlencesi sünnet düğünlerinde yer alabilir.

İkram Arabaları Kiralama

Sünnet düğününde karnaval yiyecekleri görmek istiyorsanız otantik sokak satıcıları veya ikram arabalarını kiralayabilirsiniz. Kendine has kıyafeti ve dağıtımlarıyla misafirlere güzel dakikalar yaşatabilecek ikram arabaları sünnet düğünlerinde yer alabilir. Bu tarz hizmetler etkinliğe renk katar.

 • Patlamış Mısır Arabası
 • Popcorn Arabası
 • Osmanlı Macunu
 • Türk Kahvecisi
 • Dondurmacı
 • Lokmacı
 • Salepçi
 • Bozacı
 • Gözlemeci
 • Kestaneci

Ve birçok ikram hizmetlerini kiralayabilirsiniz. İkram arabaları sayesinde organizasyonun daha renkli geçmesini sağlayabilirsiniz.

Sünnet Düğünü Organizasyonu Fiyatları

Sünnet düğünü organizasyonunda öncelikle mekanı seçmeniz gerekmektedir. Buna uygun olarak sünnet düğünü konseptini belirlemek ve hizmetleri belirlemeniz gerekmektedir. Mekana uygun olan hizmetlerle birlikte fiyatların çizelgesini öğrenebilirsiniz. Sünnet düğünü organizasyonu fiyatları değişiklik gösterir. Bu konuda daha önceden hizmetleri kesinleştirmek için erkenden rezervasyon yaptırmanız önerilir. Erkenden yaptığınız rezervasyon sayesinde sünnet düğünü organizasyonunda indirim alabilirsiniz. Ayrıca müşterilere bu konuda ödeme kolaylığı sağlanır. Sünnet düğünü organizasyonunda birçok durum ön plana çıkar.

 • Ekipmanlar
 • Süslemeler
 • İkramlar
 • Eğlenceler
 • Masa ve sandalye

Gibi birçok hizmet fiyatlara dahil edilir ve müşterilere sunulur. Bu konuda müşterilere en uygun ve en iyi hizmet verilmeye çalışılır. Etkinliklerde profesyonel ekipler görevlendirilir. Mekan ve konseptler fiyatların belirlenmesine yardımcı olacaktır. Sünnet düğünü organizasyonunda net bir fiyat almak istiyorsanız organizasyon şirketiyle iletişime geçebilirsiniz.  Bu şekilde daha önceden rezervasyon işlemlerini ayarlayabilirsiniz.

Sünnet Düğünü Organizasyonu Fiyatları

1 Masa giydirme (Büyük masa 8-10 kişilik) 20 TL

 

2 Masa giydirme (Küçük masa 4-6 kişilik) 15 TL

 

3 Sandalye giydirme (Sandalyeler giydirilerek renkli tülle fiyonk yapılması) 3 TL

 

4 Masa üstü tek kollu yapay çiçekli şamdan uygulaması 25 TL

 

5 Masa üstü canlı çiçek uygulaması 40 TL

 

6 Masa üstü canlı çiçekli şamdan uygulaması 60 TL

 

7 Sihirbaz gösterisi 600 TL

 

8 Nasreddin Hoca gösterisi 400 TL

 

9 Karagöz Hacivat gösterisi 600 TL

 

10 Mehteran ekibi gösterisi 1500 TL

 

11 Karikatürist hizmeti 750 TL

 

12 Kukla gösterisi 750 TL

 

13 Tahta bacak (uzun bacaklı adam) 400 TL

 

14 Ses sistemi kurulumu ve DJ Hizmeti 1000 TL

 

15 Video ve fotoğraf çekimi 800 TL

 

16 Sünnet düğünü yemekleri 25 – 90 TL

 

17 İslami sünnet düğünü paketi: İlahi sanatçısı, semazenler, sunum ve enstrümanlar. 5 Kişilik profesyonel ekip 1200 TL

 

18 Karnaval yiyecekler. İkram arabaları: Patlamış mısır, Pamuk şeker, Osmanlı şerbetçisi, Osmanlı Macunu. 400 TL

 

19 Balon süsleme paketi: Alanın Balonlarla Süslenmesi, Kapıya balon takı, alanın balon papatyalarla süslenmesi, sünnet çocuğunun adının yazdığı balon ağacı ve balondan nazar boncuğu. 400 TL

 

20 Sünnet Paketi-1 Sünnet tahtı ve yeniçeriler, volkan ve konfeti, Balon süsleme, Palyaço

Sünnet tahtı ve yeniçeri seranomisi: Sünnet tahtının ellerinde meşale olan, kostümlü, makyajlı 4 yeniçeri askeri ile taşınarak mehter marşı eşliğinde alana getirilip, kral tahtındaki sünnet çocuğuna davetlileri selamlattırarak davetliler arasında gezdirilmesi; ardından takı töreninin yapılacağı yere bırakılması ve yeniçeri askerlerinin başında nöbet tutar gibi beklemesi. Daha sonra düğün bitene kadar taht ayrılan bölümde kalıyor. Elde taşına 4 yeniçeri askeri ve mehter marşı ile… (sünnet düğünü organizasyonu son derece görkemli bir aktivitedir özellikle tavsiye edilir.) – Alanın Balonlarla Süslenmesi, Kapıya balon takı, alanın balon papatyalarla süslenmesi, sünnet çocuğunun adının yazdığı balon ağacı ve balondan nazar boncuğu. – 2 Adet volkan – Konfeti – Palyaço

 

1000 TL
21 Sünnet Paketi-2 Paket-1 içeriğinin tamamı ve gösteri veya ikram arabalarından bir tanesi

Sünnet tahtı ve yeniçeri seramonisi: Sünnet tahtının ellerinde meşale olan, kostümlü, makyajlı 4 yeniçeri askeri ile taşınarak mehter marşı eşliğinde alana getirilip, kral tahtındaki sünnet çocuğuna davetlileri selamlattırarak davetliler arasında gezdirilmesi; ardından takı töreninin yapılacağı yere bırakılması ve yeniçeri askerlerinin başında nöbet tutar gibi beklemesi. Daha sonra düğün bitene kadar taht ayrılan bölümde kalıyor. Elde taşına 4 yeniçeri askeri ve mehter marşı ile… (Görkemli bir aktivitedir özellikle tavsiye edilir.) – Alanın Balonlarla Süslenmesi, Kapıya balon takı, alanın balon papatyalarla süslenmesi, sünnet çocuğunun adının yazdığı balon ağacı ve balondan nazar boncuğu. – 2 Adet volkan – Konfeti – Palyaço – Ek olarak seçiminize kalmış: Sihirbaz gösterisi, Karagöz Hacıvat gösterisi, Nasrettin Hoca uygulaması; Pamuk şekeri arabası, Patlamış mısır arabası, Osmanlı macunu veya şerbetçisi.

 

1300 TL

Yorum yaz

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli! Lütfen Yorumlarınızı Bize Bildirin!

Bizi Arayın