Kokteyl Organizasyonu Fiyatları

Kokteyl Organizasyonu Fiyatları
Kokteyl Organizasyonu Fiyatları 
Kokteyl Organizasyonu

Kokteyl organizasyonu fiyatları; Kokteyl organizasyonu kurumsal boyutta en çok dikkat edilmesi gereken organizasyonlar arasında yer almaktadır. Çünkü kokteyller bir anlamda prestij göstergesi olmaktadır. Kurumsal organizasyonların, düğünlerin, törenlerin, davet ve gala organizasyonlarının, açılış törenlerinin vazgeçilmez bir parçası olan kokteyller profesyonel ve şık bir sunumla yapılmalıdır.

Kokteyl Organizasyonu Fiyatları; Kokteyl Nedir ve Ne İçin Yapılır?

Kokteyl organizasyonu ekinlikleri kutlama amaçlı yapılmalarının yanı sıra aynı zamanda düğün, nikah ve davet gibi organizasyonlarını kokteyl tadında yapmak isteyen kişiler tarafından da tercih edilmektedir. İkramlar ve içeceklerin bistro masalarında servis edildiği ve misafirlerinizle keyifli zaman geçirmek için muhteşem bir tercih olan bu organizasyonlar açılışlar içinde ideal olmaktadır. Hangi amaçlar yapılırsa yapılsın herkes verdiği kokteylin kusursuz ve unutulmaz olmasını ister.

Bu amaçlar kokteyl konseptine uygun olan şık bir mekan seçilmektedir. Mekanların yanı sıra yiyecek ve içeceklerin lezzeti, ikram servislerinin hızlı ve sorunsuz olması da oldukça önemlidir. Bu sebeple kokteyl verecek kişiler sıklıkla organizasyon şirketlerine başvurmaktadırlar.

Eğer ki sizlerde kokteyl vermek istiyorsanız bu şirketlere başvurarak ikram edilecek yiyecek ve içeceklerin belirlenmesi, hazırlanması, seçtiğiniz mekanın kokteyl konseptine uygun olarak düzenlenmesi gibi hazırlık aşamalarının yanı sıra kokteyl esnasında ikram ve talep edeceğiniz hizmetleri alabilirsiniz.

Bu organizasyonlarda kullanılan pek çok çeşit masa seçenekleri de bulunmaktadır. Sizlere bunlar hakkında bilgiler verelim.

Kokteyl Masası ve Kullanım Şekilleri

Kokteyl masanın pek çok çeşidi bulunmaktadır. Bar masaları da ayrıca kokteyl organizasyonlarında kullanılmaktadır. Bar masası ve kokteyl masasının modellerini işlerin içeriklerine göre sizler belirleyebilirsiniz. Kokteyl masanın birkaç ismi vardır. Önce bu isimleri sizler ile paylaşalım. Bunlar:

 • Kokteyl masası
 • Bistro masa
 • Leylek masa
 • Kadeh masa
 • Banko masa
 • Stand masa
 • Bar masa

Kokteyl Organizasyonu Masa Kiralama Çeşitleri

 • Cam kokteyl masa
 • Örtülü kokteyl masa
 • U masa
 • Örtüsüz stand masa
 • Siyah bar masa
 • Işıklı bistro bar kokteyl masa
 • Süslenmiş kokteyl masa
 • Beyaz ahşap bar masa
 • Renkli kokteyl masa
 • Dantel örtülü bistro masa
 • Beyaz banko masa
 • Kırmızı bar masa
 • Etiler bar masa

Kokteyl organizasyonu için kullanılan kokteyl masaları organizasyonların içeriklerine göre süslenmiş ya da sade olarak kullanılabilmektedir. Örtülü kokteyl masaları genel olarak düğün, davet ve açılış organizasyonlarında sıkça kullanılmaktadır. Gece eğlenceleri, partiler ve kurumsal organizasyonlarda örtüsüz masalar kullanılmaktadır. Renkli ışıklı bar ortamı sevenlere ya da ortamı bar gibi renkli göstermek için ışıklı bar masaları da mevcuttur.

Işıklı kokteyl masaları sayesinde ortam istenilen renge kolaylıkla çevrilebilmelidir. Beyaz renk bar masaları mekanı daha da açar ve şık bir görüntü sağlamaktadır. Uzun bar standları ise organizasyonların vazgeçilmezleri arasına girmiştir. Uzun bar masaları bistro sandalyeler ile kullanılır ve masalarda ortalama 6 ile 8 kişi oturabilmektedir. Sohbet ederek bar ortamını ayakta yaşamak istemeyenler için uygun olacaktır.

Etiler bar masası olarak bilinen dört ayaklı beyaz uzun masalar ilk olarak Etiler Lisesi için hazırlanmıştır ve bu yüzden o adı almıştır. Etiler bar masası şık ve kibar görüntüleri ile en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Kalabalık organizasyonlarda mekanların darlığı söz konusu olursa ise mekan az yer kaplayan kokteyl organizasyonu olarak hazırlanmalıdır. Bir kenara uzun açık büfe ve içecek masaları hazırlanmalı orta kısma ise bistro masalardan dekorlar yapılmalıdır. Davetliler ister ayakta isterse oturarak bu kokteyl organizasyonlarına iştirak edebilmektedirler. Bar masalarında da oturma düzeni alınabilmektedir.

Ayrıca çok yorulan davetliler içinde lounge takımları kurularak, sehpalı oturma düzenleri hazırlanabilir. Bu lounge takımlar siyah ve beyaz renklerde olup kokteyl davetleri için çok popüler ürünler arasında yer almaktadır. Minderler ile renklendirilebilen oturma  grupları yorulan kokteyl davetlilerinin uğrak yerleri olmaktadır.

Bu ürünlerin pek çok çeşidi bulunur ve organizasyonların olmazsa olmazı haline gelmiştir. Artık insanlar özel günlerini, açılışlarını ve kutlamalarını kokteyl organizasyonları sayesinde yapmaktadır. Sizler için özel bu günleri sizler için kusursuz bir hale getirerek sizlerin ve davetlilerinizin mutluluğu için çalışmalar yapmaktadır.

Bu organizasyonların en önemli noktalarından birisi de mekanlarınıza uygun kokteyl masası seçimleriniz olmaktadır. Sizler bu masa seçimlerinde alanlarında uzman organizasyon ekipleri tarafından yardımlar alabilirsiniz. Günümüzde artık bu organizasyonlar her geçen gün gelişerek yaygın olarak kullanılmaktadır.

Kokteyl Organizasyonu Fiyatları

1 Kokteyl Menü 17.5 TL

 

2 Kokteyl Menü Ekstra 20 TL

 

3 Kokteyl Menü Sıcaklar 35 TL

 

4 Kokteyl Prolange Menü 45 TL

 

5 Mini Kokteyl Menü 16 TL

 

6 Kokteyl masası kiralama. (Örtüsü ile birlikte bistro masa) 30 TL

 

7 Kokteyl masaları için canlı çiçek parteri  20 TL

 

8 Kokteyl İçin Servis Personeli 150 TL

 

9 Ses sistemi ve DJ 750 TL

 

10 Kokteyl Süsleme Paketi (Balon tül ve uçan balonlar ile) 750 TL

 

11  Trio (Enstrümanlardan oluşan üçlü karşılama müzik grubu) 1250 TL

 

Yorum yaz

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli! Lütfen Yorumlarınızı Bize Bildirin!

Bizi Arayın