Web Sitemiz

Web Sitemiz

Web sitemizde bulunan bilgiler sizi tatmin etmediyse bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

İletişim

İletişim için alt kısımda bulunan telefon, whatsapp yada mail yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

Destek

Destek

Organizastörlerimiz tarafından istediğiniz her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bize Yazın

  Firma Bilgileri
  • İstanbul
  • +90 537 452 37 44
  • bilgi@noktaorganizasyon.com
  • 09:00 19:00

  Özel bir gününüz yaklaşırken bunun muhteşem bir şekilde tamamlanmasını istiyor olabilirsiniz. Özel gününüzün harika geçmesi için tüm aşamalar ile sizlerin ilgilenmesine gerek yok. Firmamız sizler için tüm organizasyonları başarılı bir şekilde tamamlayacaktır. Düğün, nişan, kına, doğum günü, özel davet ya da mezuniyet törenleri öncesinde firmamız ile organizasyon amacıyla anlaşmalarınızı gerçekleştirirseniz sorun yaşama ihtimaliniz ortadan kalkar.

  Organizasyonlarınızın öncesinde bizlere ulaşmanız için tercih edebileceğiniz birçok farklı seçenek bulunuyor. İnternet sitemiz ve sitemizin iletişim bölümü bu seçeneklerden bir tanesi. Bizlere telefon numaralarımızdan, mail adresimizden ya da ofisimizden direkt olarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Organizasyonunuzu ve ihtiyaçlarınızı belirtmeniz en iyi hizmeti almanız için yeterli olacaktır.

  Firmamızın Tüm İletişim Bilgileri

  Firmamız ile iletişime geçmek isterseniz atabileceğiniz çok sayıda farklı adım bulunmaktadır. İletişim kısmımızdan bu adımların tamını sizler ile paylaşıyoruz. İlk olarak firmamıza telefon numaramız üzerinden ulaşmanız mümkün olacak. Günün her saatinde açık olan telefonumuzu dilediğinizde arayarak iletişim kurabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm soruların yanıtlarını bizleri arayarak ya da mesaj atarak almanız mümkün.

  Firmamızın mail adresi de sitemizden sizlere sunuluyor. Mail adresimize bırakacağınız mesajlar ile sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Organizasyon konusunda İstanbul’un en başarılı firmaları arasında yer alan Nokta Organizasyon maillerinize en kısa süre içerisinde cevap verecektir. Dilerseniz İstanbul’da yer alan adresimize direkt olarak gelerek de bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

  Bize Yazmayı Unutmayın!

  Mesajınızı bizlere en kolay şekilde ulaştırabilmeniz için sizlere bir alternatif daha sunuyoruz. Sitemizin iletişim bölümünde yer alan “Bize Yazın” kısmında mesajlarınızı bizlere iletebilirsiniz. Bu kısma adınızı ve mail adresinizi yazdıktan sonra hangi konuda bilgi almak istediğinizi belirtmeniz gerekiyor. Hemen ardından sorularını ya da yorumlarınızı rahatlıkla ileti kısmına yazabilirsiniz.

  Bizlere organizasyon hakkında göndereceğiniz bu iletiler anlık olarak ulaşacaktır. Bu iletileri okuduktan sonra sizlere en kısa süre içerisinde dönüş yapacağız. Bu kısımda telefon numaranızı belirtmediğiniz için sizlere geri dönüşümüz de mail yoluyla olacaktır. Bizlere bu kısımdan gönderdiğiniz mesajlar sonrasında mail adresinizi kontrol etmeyi unutmayın. Çok kısa bir süre içerisinde iletimiz gelen kutunuzda olacak.

  Bizi Arayın