Yılbaşı Süsleme Fiyatları

Yılbaşı Süsleme Fiyatları
Yılbaşı Süsleme Fiyatları
Yılbaşı Süsleme Organizasyonu

Yılbaşı süsleme fiyatları; Bir takvimin bitmesiyle birlikte insanlar yıl sonunda bir kutlama telaşına girer. Yeni yılın insanlara güzellik getirmesi için gerekli ortam hazırlanır. Bu konuda birçok kişi yılbaşı süsleme organizasyonu düzenleyerek güzel bir ana tanıklık edilmesini sağlar. Günümüzde yılbaşı süslemeleri organizasyon isteyen bir duruma girdi. Özellikle yılbaşı süsleme organizasyonu sorunsuz geçmesi için bu konuda iyi bir organizasyon yapılması gerekebilir. Organizasyon hizmetleri kafelerde ve restoranlarda dahi verilebilir. Kurumsal firmalarda veya alışveriş merkezlerinde yılbaşı süslemesi için hizmet verilebilir. Bu konuda yılbaşı partilerine uygun konsepti olan yerlere süslemeler yapılır. Yılbaşı konseptli süslemelerde birçok malzeme kullanılır.

Yılbaşı Süsleme Fiyatları İçerisinde Neler Var

Yılbaşı Ağacı

Organizasyon şirketlerinden yılbaşı ağacını temin ederken ister kiralayabilir isterseniz satın alabilirsiniz. Her yılbaşında organizasyon şirketleri tarafından ağaç hizmeti verilir. Yılbaşı ağacının süslenmesi için değişik figürler kullanılır. Süslemelerle birlikte yılbaşı ağacının daha güzel ve şatafatlı gözükmesi sağlanır. Işık sistemleri ve kar spreyleri yılbaşı ağacı süslemelerinde kullanılabilir.

Işıklı Süslemeler

Işıklı süslemelerde firmalara değişik renklerde ledli ışıklı hizmet verilebilir. Yılbaşı ağaçlarının adeta rengarenk olabilmesi için ışık sistemi hizmeti alınabilir.

Noel Babalar

Yılbaşının olmazsa olmazlarından Noel babaların temini için organizasyon şirketleriyle anlaşma yapılabilir. Bu konuda bay veya bayan personellerle birlikte hediyeler dağıttırabilirsiniz. Kendi firmanızın tanıtım broşürlerini Noel baba kostümleriyle yaptırabilirsiniz. Bunun için personeller Noel babaya uygun davranış sergileyecektir.

Palyaçolar

Yılbaşında eğlenceli vakit geçirilmesi için palyaço servisi alınabilir. Maskotlar ve kostümlü karakterlerle birlikte yılbaşının daha eğlenceli geçmesi sağlanabilir.

Ses Sistemleri

Yılbaşında etkinliklerin daha eğlenceli geçmesi için ses sisteminin kurulumunun yapılması gerekmektedir. Bunun için ses sitemi kiralama hizmetini organizasyon şirketlerinden alabilirsiniz.

DJ Hizmeti

DJ hizmeti sayesinde yılbaşında en iyi müzik arşivini çalabilirsiniz. Müzik ve ekipman konusunda derdinizin olmaması için DJ hizmeti alabilirsiniz.

Müzisyenler

Yılbaşının eğlenceli ve keyifli geçmesi için canlı müzik performansı hizmeti alabilirsiniz. Bunun için seçeceğiniz müzisyenleri mekanda ağırlayabilirsiniz.

Kokteyl Masası Kiralama

Yılbaşı organizasyonlarında Bistro masa kiralayarak misafirlere farklı seçenekler sunabilirsiniz. Yaklaşık 110 cm yüksekliğinde olan masaları kiralayabilirsiniz.

Yemek Servisi ve Ekipmanları

Yılbaşında güzel yemekler yemek istiyorsanız hijyen kurallarına uygun olarak hazırlanan yemek servisi alabilirsiniz. Bu konuda seçeceğiniz ikramları verebilirsiniz.

 • Tabak
 • Servis tabağı
 • Pasta tabağı
 • Su bardağı
 • Meşrubat bardağı
 • Çatal
 • Bıçak
 • Kase
 • Kaşık
 • Tatlı kaşığı
 • Çay termosu

Bunun gibi birçok ekipman desteğini şirketten alabilirsiniz.

Masa ve Sandalye Kiralama

Yılbaşında bir mekan ayarladıysanız ancak masa ve sandalye eksikliği yaşıyorsanız bu konuda en iyi hizmeti alabilirsiniz. Nokta organizasyon şirketi sayesinde istediğiniz adette masa ve sandalye kiralama hizmetini alabilirsiniz. 10 kişilik masaların kiralamasını yapabilir ve birçok çeşitlilikte olan masaları inceleyebilirsiniz. Masaları kiralarken sizlere sunulan süsleme seçeneklerini şirketle birlikte seçebilirsiniz. Kiralama seçeneklerinde ayrıca plastik veya ahşap sandalyeleri kiralayabilirsiniz.

Kırmızı Halı Kiralama

Yılbaşı organizasyonu için mekana uygun ölçülerde kırmızı halı kiralanabilir. Yılbaşı denilince akıllara kırmızı geleceği için müşteriler kırmızı halıyı mekanda kullanabilir. Bu şekilde misafirler kendisini daha özel hissedebilir.

Servis Masası Kiralama

Organizasyonlarda yemeklerin servis edilebilmesi için servis masasına ihtiyaç duyulur. Dilerseniz servis masasını kiralayabilirsiniz.

İkram Arabaları Kiralama

Pamuk şeker arabası kiralayarak misafirlere limitsiz dağıtım yapabilirsiniz. Organizasyonun daha eğlenceli geçmesi için arabaların başında kostümlü personeller bekler. Pamuk şekerin yanı sıra aynı zamanda patlamış mısır arabaları kiralama hizmeti verilmektedir. Otantik kıyafetli olan personeller limitsiz bir şekilde misafirlere patlamış mısır dağıtır ve ortamı keyifli kılar.

Yılbaşı Süsleme Fiyatları

Yılbaşı süsleme fiyatlarını öğrenmek için bu konuda nokta organizasyon şirketiyle iletişime geçebilirsiniz. Özellikle etkinliklerin kapsamına göre ve seçtiğiniz hizmetlere göre fiyatlar değişiklik gösterir. Fiyatlar konusunda kesin bir sonuca varmak istiyorsanız iletişim kurmanız gerekir. Her hizmetin ve ekipmanın kendine özel fiyatı bulunur. Müşteriler bu konuda ödeme kolaylığı sunulmaktadır.

Yılbaşı Organizasyonunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yılbaşı partisinin düzenlenmesinde özellikle eksikliğin oluşmaması için organizasyon şirketiyle bu konuyu detaylı bir şekilde konuşmalısınız. Yılda bir kere olan bir organizasyon olacağı için hizmetlerin oldukça kaliteli ve sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi gerekmektedir. Özellikle organizasyon şirketlerine erkenden rezervasyon yaptırırsanız indirim alabilmeniz mümkün olacaktır. Bu konuda nokta organizasyon müşterilerine dama kaliteli hizmet verir.

Yılbaşı Süsleme Fiyatları

1 Işıklı Yılbaşı süslemeleri: Led ışıklar ve led ışıktan yapılan kar tanesi,
yıldız gibi figürlerle iç ve dış mekanlar için led ışık süslemesi
1.000 TL’den başlayan fiyatlar

 

2 Sarkık yılbaşı süsleri: Yılbaşı konseptine uygun sarkıtma
süsler ile yılbaşı süslemeleri
750 TL’den başlayan fiyatlar

 

Daha fazla bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli! Lütfen Yorumlarınızı Bize Bildirin!

Bizi Arayın