Doğum Günü Organizasyonu Fiyatları

Doğum Günü Organizasyonu Fiyatları
Doğum Günü Organizasyonu Fiyatları
Doğum Günü Organizasyonu

Doğum günü organizasyonu fiyatları; Doğum günü kutlamalarında organizasyon hizmeti almak, kutlama için gereken hazırlıkları hiç yorulmadan halletmeniz anlamına gelir. Doğum günü organizasyonunu, kendi doğum gününüz için hazırlayabileceğiniz gibi arkadaşınız ya da sevgiliniz için de hazırlayabilirsiniz. Eğer isterseniz sevgilinizle ya da eşinizle baş başa olacağınız, size özel bir doğum günü organizasyonu da düşünebilirsiniz.

Doğum Günü Organizasyonu Fiyatları; Kutlama Nasıl Hazırlanır?

Bu tür etkinlikler insanların sevdikleri ile bir araya gelmeleri için harika fırsatlardır. Ayrıca her zaman böyle birlikte eğlenme şansı yakalayamayacağınız için doğum günü gibi özel günleri kaçırmamak ve iyi değerlendirmek gerekir.

Şık bir mekanda, gece eğlencesi şeklinde bir doğum günü partisi organizasyonu düzenlemeyi düşünebilirsiniz. Böylece geç vakitlere kadar dans edebilir, eğlencenin tadına varabilirsiniz. Daha farklı bir kutlama isterseniz, bir bahçede öğlen saatlerinde dostlarınızla birlikte oturup sohbet edebileceğiniz bir organizasyon düzenlemeyi düşünebilirsiniz. Herkesin eğlence anlayışı farklı olabilir. Bu konuda aklınızdaki fikirleri organizasyon firması ile paylaşırsanız, birlikte fikirlerinizi geliştirebilir ve hayata geçirebilirsiniz.

Doğum Günü Çocuğu

Çocuklar İçin Doğum Günü Organizasyonları

Çocukların doğum günleri için daha fazla özenilir. Özellikle bir yaş doğum günlerinde aile bir araya gelmeye çalışır. Haliyle büyük bir kutlama organize edilmesi gerekir. Çocukların doğum günlerinde konsept kullanılması da çok yaygındır. Örneğin örümcek adam konseptine göre süslemeler yapılır ve pasta üzerinde de örümcek adam şeklinde figürlere yer verilir. Doğum günü çocuğu da örümcek adam kostümü giyerse, harika bir doğum günü organizasyonu olacaktır.

Kız çocukları ise genellikle kelebekli, çiçekli ya da prensesli doğum günü konseptlerinden hoşlanırlar. Belirli bir konsept olmasa bile etraf rengarenk balonlarla süslenerek hoş bir ambiyans yaratılabilir. Çocuklar için düzenlenen doğum günü kutlamaları için kurumsal organizasyon firmalarından destek alabilirsiniz.

Hazırlayacağınız doğum günü organizasyonu ister bir yetişkin için isterse bir çocuk için olsun mutlaka özen gerektirir. Kolay kolay hafızalardan silinmeyecek bir organizasyona imza atmak gibi bir düşünceniz varsa, profesyonel organizasyon firmaları ile çalışmalısınız. Böylece sıkıcı ve yorucu detaylarla uğraşmak yerine, kutlamanın tadını çıkarabilirsiniz. Mekan süslemesinden pasta dizaynına kadar organizasyon firması gereken tüm hazırlıkları üstlenecektir.

Doğum Günü Organizasyonu Hizmeti Veren Firmalar

Doğum günü, insanların en özel günlerinden biridir. Kişiye özel günler olmaları sebebi ile güzel bir karşılamayı hak eden kutlamalardır. Kişisel imkanlarla hazırlanacak doğum günü partileri ile profesyonel bir firma eşliğinde yapılacak partiler her zaman için oldukça farklı olacaktır. Açılışta patlatılacak bir konfeti ya da sürpriz bir karşılama, doğum günü girişinde güzel bir başlangıç olacaktır.

Doğum günü organizasyonlarında masa sandalye kiralama hizmetinin de sunulması oldukça önem taşımaktadır. Evlerde yapılacak doğum günü partilerinde masa ve sandalye yetersizliği yaşanabilecektir. Geniş katılımlı doğum günleri için bu konu, son derece önem taşımaktadır. Doğum günlerinde herkese uygun konsept hazırlayan parti organizasyon firmalarından hizmet alınması önerilmektedir.

Doğum Günü Kız Çocuk

Parti Organizasyonu Yapan Profesyonel Firmalar

Parti organizasyonu veren firmaların geniş bir kesime hitap etmesi gerekecektir. Bazı profesyonel organizasyon firmaları, açılış organizasyonu gibi konularda da hizmet verecektir. Profesyonel kadrosu ile hizmet veren organizasyon firmaları arasında Vadi Organizasyon ilk sırada gelecektir. Doğum günü, düğün, açılış, nişan ve sünnet düğünü organizasyon gibi konularda da firmanın profesyonel hizmetleri bulunmaktadır.

Partinin konusuna uygun şekilde hazırlık yapılması, masaların giydirilmesi, isteğe bağlı ikram çeşitleri ve her türlü catering hizmeti firma tarafından sunulmaktadır. Firmanın doğum günleri için palyaço, sihirbaz gibi eğlendirici unsurları da sunma imkanı bulunmaktadır. Bu hizmetleri sunarken, her şeyi bir düzen içerisinde uygun gösteri sırasında yapmaktadır. Güzel bir başlangıç, ardından ikramlıklar ve gösteriler uygun sırada yapılmaktadır.

Doğum Günlerinde Her Yaşa Uygun Düzenlemeler

Doğum günleri, özellikle çocukların en çok eğlendikleri organizasyonlar arasındadır. Çocukların arkadaşları ile bir arada bulunacağı ve isteğe bağlı gösterilerin olacağı bir parti organizasyonu Vadi Organizasyonun hizmetleri arasındadır. Vadi Organizasyon, çocuklar kadar yetişkinler için de doğum günü partileri düzenlemektedir.

Sürpriz doğum günleri, partiler firmanın en başarılı organizasyonları arasındadır. Doğum günü organizasyonlarında evlerde ya da tutulan mekanlarda şık davetler düzenlenebilir. Burada önemli olan husus, alanın partiye uygun şekilde düzenlenmesidir. Masaların düzenlenmesi, kır partilerinde şık çadırların kurulması gibi her türlü hizmet için Whatsapp yada telefonla bilgi alınabilir.

Doğum Günü Organizasyonu Fiyatları

1 Doğum Günü Paketi 1 (Süsleme + 1 Palyaço) 450 TL

 

2 Doğum Günü Paketi 2 (Süsleme + 1 Palyaço + 1 Kostümlü Masal Kahramanı) 600 TL

 

3 Doğum Günü Paketi 3 (Süsleme + 1 Palyaço + 1 Kostümlü masal kahramanı – Karnaval yiyeceklerinden herhangi biri (Pamuk şeker veya Popcorn) 950 TL

 

4 Pinyata 100 TL

 

5 Palyaço yada Kostümlü Masal Kahramanları 150 TL

 

6 Tahta bacak Şovu Gösterisi 300 TL

 

7 Pamuk şeker arabası 400 TL

 

8 Patlamış mısır arabası 400 TL

 

9 Fotoğraf çekimi 400 TL

 

10 Kamera video çekimi 400 TL

 

11 Sihirbaz gösterisi 500 TL

 

12 Nasrettin Hoca gösterisi 400 TL

 

13 Karagöz Hacivat gösterisi 500 TL

 

14 Kukla gösterisi 600 TL

 

15 Karaoke Etkinliği 700 TL

 

16 Yaş Yazılı Balon (Adet) 35 TL

 

17 Balona isim yazılması (Harf Başı) 20 TL

 

18 25 tane uçan balon demeti 150 TL

 

19 Süsleme (Alınan hizmete göre değişir) 250 – 800 TL

 

Firmamız; her yaştan müşterisine Doğum günü organizasyonu fiyatları içesinde bulunan hervşeyi  sunmaktadır.

Doğum günü organizasyonu fiyatları seçtiğiniz pakete ve seçtiğiniz özelliklere göre değişiklik göstermektedir.

Doğum günü organizasyonu işlemleriniz için bizi tercih ettiğiniz için size teşekkür ederiz.

Yorum yaz

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli! Lütfen Yorumlarınızı Bize Bildirin!

Bizi Arayın