İslami Düğün Organizasyonu Fiyatları

İslami Düğün Organizasyonu Fiyatları
İslami Düğün Organizasyonu Fiyatları
İslami Düğün Organizasyonu

İslami düğün organizasyonu fiyatları; Birçok kişinin hayali özel günlerinde güzel günler yaşamak ve mutluluğunu sevdikleriyle kaliteli bir şekilde paylaşmaktır. Bu özel gönde her ayrıntıya kafa yormadan kişiler günün tadını rahatlıkla çıkabilmeleri için nokta organizasyon tarafından bu hizmeti güvenle alabilir. Bu konuda İslami düğün organizasyonu hizmeti alarak birçok konuda gönlünüz rahat hareket edebilirsiniz. Özellikle İslami düğün organizasyonlarında verilen hizmetler çok sayıdadır.

İslami Düğün Organizasyonu Fiyatları Ve Verilen Hizmetler

Sohbet, vaaz, evlilik mevlidi duası gibi sunumların hizmeti verilmektedir. Sunumların yapılması organizasyon şirketi tarafından verilen hizmetler arasındadır.

Sema Gösterisi

Semazenlerin sema gösterisi yapması için aynı şekilde organizasyon şirketinden hizmet talep edilebilir.

İlahi ve Tasavvuf Ekibi

Tasavvuf müziğiyle birlikte sanatçılar ilahi söyler. Bunun yanı sıra semazenlerin sema gösterisi hizmeti verilmektedir. İslami düğün organizasyonları için bu hizmetleri alabilirsiniz.

Nikah Masası Kiralama

Deri kaplamalı nikah masalarını kişiler istediği modelde alabilir. Nikah memurları ve şahitler için uygun olarak tasarlanan nikah masalar kiralanabilir. Bunun için aynı zamanda nikah masasının süsleme işlemleri yapılabilir. Gelin ve damat masasının üzerinde yer alan şık kumaşlar ve tüller eklenerek nikah masasının süsleme işlemleri yapılabilir. Ayrıca nikah masalarının üzerine canlı çiçek konularak güzel bir görünüm elde edilmesi sağlanabilir.

Gelin Yolu Süsleme

Gelin yolu hizmetini alarak kırmızı halı hizmeti alınabilir. Gerekli dekoratif ürünlerle birlikte yapılan gelin yolu sayesinde estetik olarak hizmet alınabilmesi mümkündür. Görünüm açısından ve şık duruş açısından kişiler istediği seçenekleri alabilir. Bunun için birçok çeşit bulunur.

  • Şamdanlı Gelin Yolu
  • Canlı Çiçekli Gelin Yolu
  • Ferforje Gelin Yolu
  • Cam Işıklı Gelin Yolu
  • Ağaç Şamdan Gelin Yolu
  • Dantel Sütun Gelin Yolu

Masa Sandalye Kiralama Hizmetleri

Düğün organizasyonunun yapılacağı mekanda ayrıca masa sandalye kiralama hizmetleri alınabilir. Bazı mekanlarda masa sandalye bulunmayabiliyor. Masa sandalye hizmetinin alınmasıyla birlikte istenen miktarda masa sandalye kiralama hizmeti alınabilir.

Masa Sandalye Süsleme Hizmetleri

Masa ve sandalyelerin giydirme işlemlerinin yapılmasıyla birlikte daha şık ve hoş bir görünüm oluşturulur. Bu konuda renkli tül kumaşlarla işlemler yapılarak fiyonk şeklinde süslemeleri yapılabilmektedir. Masanın üzerlerinde canlı çiçek veya yapay çiçek bulunmasıyla daha güzel bir görüntünün elde edilmesi muhtemeldir. Kişiler kendi isteklerine göre masa üzerlerini süsletebilmektedir.

İslami Düğün Organizasyonu Fiyatları ve Sunulan Diğer Hizmetler

Diğer organizasyonlarda olduğu gibi birçok konuda hizmet verilebilmektedir. Özellikle ses ve ışık sistemi konusunda kişilerin bir ihtiyacı varsa bu konuda desteğini alabilir. Bunun yanı sıra profesyonel orkestra hizmetini alarak bu konuda kaliteli bir müzik hizmeti alınabilir. Aynı zamanda karşılama ve servis elemanları alınabilir. Yemek hizmetlerinde yemeklerin masalara sunumu ve hizmeti için organizasyon şirketinden hizmet alınabilir.

Fotoğraf Çekimi

Düğün organizasyonlarında olmazsa olmaz verilen hizmetlerden birisiyse fotoğraf ve video çekimidir. Bu konuda gereken hizmetin verilmesiyle birlikte fotoğraf ve video çekimi hizmeti alınabilir. Düğünlerde anı ölümsüzleştirmek için fotoğraf ve videoların çekilmesi çok önemlidir. Bu konuda kameraman ve ekipman desteği alarak fotoğraf çekimi için hizmet alabilirsiniz.

Yemek Hizmeti

Düğün organizasyonlarında verilen yemek hizmetlerini organizasyon şirketlerinden alabilirsiniz. Yemek hizmetiyle birlikte istediğiniz çeşitlilikte olan yemekleri ayarlayabilir ve sunumu için garson hizmetini alabilirsiniz.

Ses ve Işık Sistemi

Düğün organizasyonlarında seslerin alınabilmesi ve görsel şölenin oluşturulabilmesi için ses ve ışık sistemine ihtiyaç vardır. Kişiler bulundukları yerde bu hizmeti bulamıyorsa ses ve ışık sistemini organizasyon şirketleri aracılığıyla alabilir. Bunun için mekana uygun olarak alınan ses sitemlerinin kurulumunun yapılması için hizmet alabilirsiniz.

Düğün Öncesi Hazırlıklar

İslami düğün organizasyonu öncesinde hazırlıkların yapılması gerekir. Bunun için kan uyum testinin yaptırılması, düğün mekanının belirlenmesi, süslemelerin seçimi, yemeklerin seçimi, pastanın seçimi, gelin çiçeğinin seçimi, damatlık seçimi, gelinlik seçimi, nikah şekeri seçimi gibi birçok hazırlığın yapılması gerekmektedir. Ayrıca İslami düğün organizasyonu fiyatları içerisinde tercih edilen düğün mevlidli olacaksa bu konuda hocanın belirlenmesi gerekmektedir. Bunun yanı sıra İslami düğün organizasyonlarında eksik kalan her hizmeti nokta organizasyon şirketi üzerinden güvenle alabilirsiniz. Davetiye seçimi yapabilir ve ikramların seçimini yapabilirsiniz. Eksik kalan tüm hizmetleri alarak düğün organizasyonunu eğlenceli ve güzel bir şekilde tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için en uygun fiyatlarla birçok kiralama hizmetini alabilir düğün organizasyonu için gerekli olan her şeyi temin edebilirsiniz.

İslami Düğün Organizasyonu Fiyatları

1 Tasavvuf ekibi, İlahi sanatçısı ve enstrümantaller (3 kişi) 1000 TL

 

2 Tasavvuf ekibi, İlahi sanatçısı enstrümantaller ve semazenler (5 kişi) 1200 TL

 

3 Sema gösterisi (mevleviler) 200 TL

 

4 Fasıl ekibi (5 kişi) 1500 TL

 

5 Bayan fasıl ekibi 2000 TL

 

6 Masa üstü dantel kapak süslemesi  15 TL

 

7 Masa giydirme (Küçük masa 4-6 kişilik) 15 TL

 

8 Sandalye giydirme (Sandalye giydirilerek renkli tülle fiyonk yapımı) 3 TL

 

9 Nikah masası, Gelin-damat masası süsleme (canlı çiçekli)

Dökümlü kumaş ve tüllerle şık bir şekilde süslenmiş masa ve canlı çiçek. Gelin damat için yüksek, deri gelin damat sandalyeleri.

500 TL
10 Gelin yolu süsleme (yapay çiçekli, şamdanlı ve ya kafesli) 

Sarmaşıklı, tüllü, çiçekli, kemer şeklinde gelin yolu süslemesi. Kırmızı halı volkanlar ve konfeti.

500 TL
11 Gelin yolu süsleme (canlı çiçekli, ferforje ve ya şamdanlı)

Şamdanlı veya ferforje ayaklı çiçekli gelin yolu süslemesi, Kırmızı halı volkanlar ve konfeti.

800 TL
12 Masa üstü ayna ve tek kollu yapay çiçekli şamdan süslemesi 45 TL

 

13 Masa üstü canlı çiçek uygulaması 45 TL

 

14 Masa üstü ayna ve canlı çiçekli tek kollu şamdan uygulaması 60 TL

 

15 Nikah masası kiralama: Deri, lake nikah masası. Gelin damat için yüksek sandalyeler. Şahitler için puflar. 500 TL

 

16 Ses düzeni ve DJ 1000 TL

 

17 Anı Kürsüsü ve Anı Defteri 150 TL

 

18 Karşılama ve yer gösterme hostesleri. Servis elemanları 200 TL

 

19 Tiffany sandalye kiralama (Sandalye başına fiyatlandırma yapılır) 5 TL

 

20 Barkovizyon kurulumu 500 TL

 

21 5 Kişilik profesyonel orkestra 2500 TL

 

22 Konfeti show (Konfeti makinesi ile konfeti yağmuru) 400 TL

 

23 Havai fişek gösterisi (Süresi ve havai fişeklerin çapına göre değişmektedir fiyat) 2500 – 10000 TL
24 Düğün yemekleri 30 – 90 TL

 

25 İslami düğün paketi (İlahi sanatçısı, semazenler, sunum ve enstrümanlar) 1500 TL

 

Yorum yaz

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli! Lütfen Yorumlarınızı Bize Bildirin!

Bizi Arayın