Lise Mezuniyet Töreni Organizasyonu

Lise Mezuniyet Töreni

Lise mezuniyet töreni organizasyonu; Zaman bir su misali hızla akıp geçiyor. 4 yıllık eğitim ve öğretim yılı bakın ne çabuk geçti yılın sonuna geldiniz, artık mezun olacaksınız. Başlangıçlar güzeldi,  bitişler zor, tanışmalar heyecanlı ve umutlu, ayrılışlar acı ve hüzünlü şimdi nice güzel anılar ve anlatılmaz duygular eşliğinde gururlu ve bir o kadar da hüzünlü bir şekilde okulunuza veda ederek bayrağı arkadaşlarınıza teslim edeceksiniz Sizlerin yetişmesinde, olgunlaşmasında bugüne kadar büyük rol oynayan, yaptığınız tüm yaramazlıkları hoş gören öğretmenlerinize sizin adınıza teşekkür ediyoruz.

Biliyoruz ki bütün toplumların ve ulusların umutları ve güvenceleri genç nesillerdir. Elbette bizim de geleceğimiz ve güvencemiz sizlersiniz. Bu gerçeği Ulu Önder ATATÜRK “Bütün umudum gençliktedir”  sözünü  ile ülkemizi ve bütün değerlerini gençlere emanet  etmiştir. İnanıyoruz ki; sizler de umutları ve güveni boşa çıkarmayacak ülkemizi çağdaş uygarlık düzeyine çıkaracaksınız. Sizler artık bir mevsimlik çiçek gibi okunuzdan gelip geçiyoruz,  mevsim bitecek ama sizler yeni iklimlerde de çiçek açmaya devam edeceksiniz ve yeni çiçekler yetiştireceksiniz.

Volter’in dediği gibi, “Bahçemizi hiç kurutmayacağız, sulamaya, güzelleştirmeye devam edeceğiz” Asıl olan da bu değil mi? Zaman içerisinde öğretmenlerinizden aldığınız bilgi ve donanımla okulunuzdan ayrıldığınızda, birçok şey bildiğinizin farkına varacaksınız. Hayatın bu yeni aşamasında lise yılları bir tatlı anı olarak kalırken üniversite eğitiminizde ve hayat sınavında sizlere başarılar diliyoruz. Yolunuz, bahtınız açık olsun..!

Lise Mezuniyet Töreni Organizasyonu
Lise Mezuniyet Töreni Organizasyonu

Lise Mezuniyet Töreni Organizasyonu Nasıl Olmalı

Bu Son Geceniz, beklediğiniz O an geldi tüm hazırlıklar tamam. Okulunuz sizin için balon ve bayraklarla süslenmiş. Aileleriniz Hosteslerimizle güler yüzlü olarak keman, gitar ve akordeon eşliğinde canlı müzikle karşılandı. Okul bahçesinde hazırlanan kokteyl ’de heyecanla mezuniyet tören anını bekliyorlar.

Sizler törenin başlamasına saatler önce okula geldiniz heyecanla o muhteşem çıkışı bekliyorsunuz ve mezuniyet kıyafetlerinizi giydiniz anne baba tüm dost ve arkadaşlar artık mezun olduğunuzu görecek sahne karşısında hazırladığımız yerlerini aldılar artık her şey tamam Kırmızı halıdan yürüyerek arkadaşlarınızla el ele çıkış müziği eşliğinde tören alanındaki yerleriniz alıyorsunuz. Saygı duruşu, istiklal marşı, protokol konuşmaları, bayrak flama teslimi  derken mezuniyet diplomalarınızı alma zamanı geldi ve aldınız anı olarak fotoğraf ve kameralar çekimde ve beklenen o en güzel an konfetiler, volkanlar müzik eşliğinde kepler havaya….

Kısa bir aile ve son arkadaşlar öğretmenlerle mezuniyet fotoğrafları çekimi ardından mezuniyet yemeği ve artık eğlence zamanı; Bu Anı hiç unutamayacaksınız Bu Son Geceniz Dj veya Canlı Müzik eşliğinde doya doya eğlenin. Size iyi Eğlenceler diliyor bizleri bu güzel Mezuniyet Gecenizde bizleri tercih ettiğiniz ve anılarınızı bizimle paylaştığınız için siz değerli okul idarecilerine ve okul aile Birliği’ne emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.

Yorum yaz

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli! Lütfen Yorumlarınızı Bize Bildirin!

Bizi Arayın